Az ABB világvezető az energetikai hálózatok, energetikai termékek, az ipari automatizálás, valamint a robotika és hajtások területén. Az innováció terén több mint 130 éves múlttal rendelkező ABB napjainkban az ipari digitalizálás jövőjét formálja, és többletértéket biztosító megoldásokat kínál ügyfelei számára. Jelenleg budapesti irodánkba keresünk Marketing gyakornok kollégát.

Feladatok

  • Belső intranet oldal menedzselése (anyagok feltöltése, oldalak karbantartása)
  • Az ABB magyar weboldalainak naprakészen tartása
  • Rendezvényszervezés támogatás: Részvétel különféle céges események, kiállítások, workshopok, belső rendezvények megszervezésében és megrendezésében
  • Reklámanyagok előkészítése: Offline és online grafikai anyagok (brossúrák, hirdetések, bannerek, stb.) elkészítésében közreműködés (nyomdai kapcsolattartás, árajánlat)
  • Online kommunikációs kampányokban (Google Adwords, banner kampányok) közreműködés
  • Social media: Facebook és Instagram oldal menedzselése, posztok feltöltése, adminisztrátori feladatok ellátása
  • E-mail hírlevelek összeállítása
  • Prezentációk előkészítése
  • Kommunikációs csapat munkájának adminisztratív jellegű támogatása

Elvárások:

  • Minimum heti 30 óra( 40 óra vállalása előny)
  • Tanulmányok gazdasági főiskolán, vagy egyetemen (Kommunikáció/marketing szak preferált)
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználó szintű informatikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Jó szövegírási készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jártasság vizuális és audiovizuális tartalmak (pl. videó, fotó, közösségi média) készítésében előnyt jelent
  • Precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Jó hangulatú, tapasztalt szakemberekből álló csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest