Partnerünk, egy a tudomány által vezérelt, globális gyógyszergyártó vállalat , amelynek különleges célja: hogy segítsenek az embereknek abban, hogy teljesebb, jobb és hosszabb életet élhessenek. 3 globális üzleti területen tevékenykednek, amelyeken innovatív gyógyszeripari termékek, vakcinák és egészségápolási termékek kutatásával, fejlesztésével és gyártásával foglalkoznak. Céljuk, hogy tudományos és műszaki know-how-k felhasználásával és tehetséges szakembereik munkájával, magas színvonalú és valóban szükséges egészségügyi termékeket hozzanak létre a lehető legtöbb ember számára. Arra törekednek, hogy a legjobb szakembereket vonzzák be és felhatalmazó, inspiráló környezetet hozzanak létre.

Feladatok:

  • Brand Managereink munkájának adminisztratív támogatása
  • Számlák kezelése
  • Különböző projektekben való aktív részvétel
  • Együttműködés más társosztályokkal
  • Elemzések készítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (Bsc vagy Msc), gazdasági területen
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő/munkavégzés

  • Heti minimum 30-40 óra vállalása (rugalmas időbeosztással)
  • Minimum egy évre

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet