Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Több, mint 400 fős magyarországi központunk szakemberei a jövő technológiáját fejlesztik, nemzetközi projektek tagjaiként.

Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

Marketing csapatunk bővítéséhez keressük új munkatársunkat, az alábbi pozícióba:

Marketing gyakornok

A munkavégzés helye: Érd

Ha a folyamatban lévő, felsőfokú iskolai tanulmányaid mellett keresel állást akár részmunkaidőben, akkor gyorsan olvass tovább!

Feladatok:

  • A vállalat közösségi média menedzsment tevékenységének támogatása (Instagram, LinkedIn, Facebook)
    • Hirdetések,
    • Szponzoráció,
    • Tartalmak létrehozása.
  • A marketing tárgyú projektek támogatása (videók, fotók készítése, kiállítások, rendezvények szervezésében aktív közreműködés),
  • Részvétel a PR vonatkozású projektekben (interjúk, szerkesztési feladatok, stb.).

Ha mindehhez:

  • Folyamatban lévő, felsőfokú iskolai tanulmányokat folytatsz (preferáltan marketing, vagy kommunikációs szakirányon);
  • MS Office programokat felhasználói szinten ismered;
  • Felsőfokú Angol nyelvtudásod magabiztosan használod szóban és írásban egyaránt (német nyelv ismerete előnyt jelent számodra);
  • Az MS Office alkalmazásokat (Word, Excel, Power Point) alaposan ismered és magabiztosan használod;
  • A rád bízott feladatokat precízen, határidőre teljesíted;
  • Kiváló kommunikációs képességednek köszönhetően hatékonyan tudsz együttműködni másokkal és nagy felelősségtudattal rendelkezel;
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,

akkor jó eséllyel pályázol!

Amit kínálunk:

  • AVL CAFI juttatás,
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap,
  • Rugalmas munkaidőbeosztás, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • Munkába járás költségtérítés, Telekocsi bónusz,
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek,
  • Relax- és fitness szoba, kávézó és étterem az érdi iroda épületünkben,
  • Céges shuttle busz járatok Budapestről Érdre és vissza.

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el angol nyelvű önéletrajzodat. Ahhoz, hogy biztosan beérkezzen hozzánk pályázatod, kérünk, hogy kattints a JELENTKEZEM gombra. A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést. Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Egészségpénztár, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Érd

Cégnév: AVL AUTÓKUT Kft.