Olyan emberekre építünk és számítunk, akik a sport és a mozgás iránti üket nálunk foglalkozásszerűen szeretnék űzni. Képzett, rugalmas és vevőorientált munkatársakra van szükségünk, akik inspirálják a vevőket.

Főbb feladatok, munkák:

    • Részvétel a marketing kampányok/aktivitások előkészítésében és lebonyolításában
    • Marketing projektek támogatása és koordinálása
    • Marketing események szervezésében való közreműködés
    • Adminisztráció
    • Kapcsolattartás partnerekkel és ügynökségekkel
    • Önálló projektek menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív, folyékony német nyelvtudás
  • Office programok ismerete
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Lelkesedés a marketing terület iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német és / vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Eredmény- és teljesítményorientált munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Tagja lehetsz egy fiatal és dinamikus csapatnak

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Fekete Sas utca 3.

Jelentkezésre, fényképes önéletrajz a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!