Magyarország vezető iskolaszövetkezetét a Fürge Diákot is magában foglaló, országos irodahálózattal rendelkező, munkaerőpiaci és HR szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportunk központi marketing csapatába

Marketing és toborzási koordinátor

munkatársat keres

Feladatok:

  • A cégcsoport által nyújtott szolgáltatások kivitelezéséhez szükséges toborzási tevékenység marketing oldalú támogatása országos és helyi szinten egyaránt.
  • Online stratégia megvalósításában való részvétel
  • Közösségi kommunikáció stratégia mentén történő megvalósítása, csatornák kezelése
  • Online és offline, integrált marketing és toborzási kampányok kivitelezése, helyi aktivitások támogatása
  • Országos hálózatunkban dolgozó kollégák marketing oldalú támogatása
  • Rendezvények szervezésének és lebonyolításának támogatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Szakirányú (kommunikációs vagy marketing) végzettség
  • Social media és egyéb online marketing csatornák ismerete, kezelésükben való jártasság
  • Online tartalomszerkesztési gyakorlat, erős szövegírási képesség
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Proaktív és precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó, kreatív gondolkodás

Előny:

  • Marketing vagy munkaerő toborzási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • PPC területen szerzett gyakorlat
  • Grafikai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munkavégzés
  • Dinamikus, fiatal cég biztos háttere
  • Jó csapat, kellemes légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát, motivációs levelét a bérigény megjelölésével!

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.