VitaminKosár Kft.
Munkatársat keresünk

Marketing és pr menedzser

pozícióba.
A Protexin és a Bio-Kult termékcsalád, valamint a Lepicol Plus és a Gynophilus termékek kizárólagos forgalmazójaként cégünk több, mint 20 éve dolgozik az élvonalban a gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmények, étrend-kiegészítők és orvostechnikai eszközök értékesítése terén.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az éves kommunikációs és marketing terv összeállítása, a jóváhagyott tervek végrehajtása
  • Kommunikációs kampányok teljes körű előkészítése és lebonyolítása
  • Cégünket érintő PR tevékenység kialakítása és koordinálása szerződésektől a megjelenések teljes körű menedzseléséig
  • Médiamegjelenési együttműködések kialakítása és koordinálása print területen és webes felületekkel
  • ATL csatornákon való hirdetések elkészítettése
  • POS anyagok készítése
  • Patikaláncoknál marketing együttműködés kialakítása és végrehajtása
  • Laikus cikkek írása a cégünk által forgalmazott termékekkel kapcsolatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Magasszintű számítógépes ismeretek
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Egészségügy területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • vállalati egészségbiztosítás
  • családias, kellemes munkahelyi környezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: VITAMINKOSÁR KFT.