WHC Holding Kft.
Elektronikus, híradás-technikai berendezéssel, és alkatrész nagykereskedelemmel foglalkozó Partnerünk számára keresünk Marketing Munkatársat.

Marketing és Kommunikációs munkatárs

Feladatok:

  • Havi kommunikációs terv kialakítása, rendszeres tartalom készítés

  • Cégcsoport kommunikációjának menedzselése

  • Anyavállalattal való folyamatos kapcsolattartás

  • Marketing megjelenések összeállítása

  • Közösségi média felületek kezelése

  • Weboldal tartalmának frissítése, fejlesztések koordinálása

  • Sajtóval való kapcsolattartás

  • Kiadványok összeállításának koordinációja

  • Külső partnerekkel való együttműködés (grafikus, nyomda, online marketing cég stb.)

  • Rendezvények szervezése (belső, külső)

  • Marketing stratégia összeállításában és részfeladatokra való bontásában való részvétel

  • Éves marketing költségvetés tervezésében való részvétel

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, online marketing)

  • Social mediában való jártasság (Facebook, LinkedIn, Youtube, Instagram)

  • MS Office ismeret

  • Jó problémamegoldó- és

  • erős kommunikációs képesség

  • Proaktivitás, nagyfokú önállóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Széleskörű juttatási csomag

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Karrierút

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Budaörs

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: WHC Kft.