Marketing és kommunikációs gyakornok

Feladatok

  • Sales tevékenységek támogatása, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • rendezvényszervezésben, rendezvényeken való részvétel,
  • belső kommunikáció támogatása (hirdetmények, jubileumok),
  • Employer Branding tevékenység támogatása,
  • támogatási projektekben való részvétel,
  • versenytársak figyelése, sajtófigyelés,
  • adminisztrációs tevékenységek és egyéb ad hoc feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói státusz (PR / marketing / közgazdász szakon),
  • érdeklődés a marketing / sales / PR iránt,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • önálló munkavégzésre való képesség, kreativitás,
  • jó kommunikációs készség szóban és egyaránt,
  • utazási hajlandóság,
  • heti legalább 24 órás munkavégzés vállalása minimum 5 hónapon át.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Részmunkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Taksony

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KUKA Robotics Hungária Kft.