WHC Diák Iskolaszövetkezet

Marketing és kommunikációs gyakornok (WHC02888) - Diákmunka

Partnerünk a világ egyik vezető automatizációs megoldásokat nyújtó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatunk keresi új tagját.

Feladatok:

    • Teszt forgatókönyvek készítése és végrehajtása szoftverkövetelmények, felhasználói történetek alapján
    • Automatizált tesztesetek tervezése és fejlesztése (Java, Selenium)
    • Aktív részvétel a szoftver kiadás tesztelésében rendszerszinten
    • azonosítani, rögzíteni, alaposan dokumentálni és követni a hibákat

    • Aktív, nappali tagozatos hallgatói státusz (PR / marketing / közgazdász szakon),
    • Érdeklődés a marketing / sales / PR iránt,
    • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
    • Önálló munkavégzésre való képesség, kreativitás,
    • Jó kommunikációs készség szóban és egyaránt,
    • Utazási hajlandóság,
    • Heti legalább 24 órás munkavégzés vállalása minimum 5 hónapon át

Egyéb információ:

Alapozd meg a karriered nálunk!

Amit kínálunk:

    • Szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás
    • Diplomamunka elkészítésének lehetősége
    • Stabil, hosszú távú gyakorlati hely
    • Bruttó 1400 Ft/óra
    • Kétnyelvű munkakörnyezet
    • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Taksony

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet