Marketing elemző - Budaörs Központ

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

Feladatok

  • Kampányok elindításához szükséges adatok kezelése, előállítása
  • Kampányok operatív folyamatainak követése, az eredmények folyamatos monitorozása
  • Kampányok kiértékelése, eredmények követése, záró riportok elkészítése
  • Auchan Bizalomkártya aktivitások (digitális matrica, digitális kuponok) folyamatos értékelése és javaslatok kidolgozása az aktivitás fokozása érdekében
  • A vásárlói adatbázis és kontaktadatbázisból nyert riportok alapján összefüggések feltárása és folyamatok javítása
  • A vásárlói kontaktadatbázis növelését támogató folyamatok és szükséges dokumentációk készítése, animálása és értékelése
  • Vezetői döntéstámogató anyagok elkészítése, heti-havi riportok előállítása prezentáció formájában

Elvárások

  • 2-4 év szakmai tapasztalat marketing elemzői területen
  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Kommunikációképes szakmai angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office (ezen belül haladó Excel) ismeret

Előnyök

  • SQL ismerete
  • Francia nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nyitott, kreatív, rugalmas személyiség

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Fejlődési prémiumrendszer
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Home office lehetőség
  • Vállalati laptop és mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Marketing
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Auchan Retail Magyarország