Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába keres

Marketing csoportvezető

pozícióba új munkatársat, akit kreativitás, dinamikus és proaktív hozzáállás jellemez.

Feladatok

  • Részvétel a marketing stratégia kialakításában
  • Éves marketing koncepció és marketing terv összeállítása
  • Marketing és értékesítési kampányok megszervezése és irányítása a kereskedelmi osztályok vezetőivel együttműködve
  • Grafikusok és termékmanagerek munkájának koordinálása, ellenőrzése és értékelése
  • A cég weboldalának és közösségi média oldalainak menedzselésének irányítása
  • Rendezvények / partnereinknek nyújtott szakmai képzések megszervezésében való aktív közreműködés
  • Kapcsolattartás külsős partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai és vezetői tapasztalat marketing területen
  • Határozott személyiség, lendületes hozzáállás, modern és egyben hagyományőrző szemléletmód
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Dolgozói vásárlás lehetősége
  • Kihívást jelentő változatos feladatok
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Önéletrajzzal és megjelölt bérigénnyel történő jelentkezését várjuk.

Visszajelzést azoknak a pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk.

Megértésüket köszönjük!

Cégnév: BÉKÁS Kft.