Grafton Recruitment

Marketing Coordinator (1-19-41164/PR)

Feladatok:

Nemzetközi, prémium építőipari termékeket gyártó partnerünk megbízásából keresünk új kollégát MARKETING MUNKATÁRS / MARKETING COORDINATOR pozícióba. A vállalat magyarországi székhelye Budapest központjától kb. 30 km-re, Újhartyánban található.

Milyen feladatokra számíthatsz?

- social media felületek kezelése és tartalom gyártás,
- blog és PR cikkek írása,
- south régióhoz tartozó weboldalak kezelése Kentico CMS rendszerrel,
- havi hírlevelek küldése Adestra rendszerrel,
- brossúrák, adatlapok készítése (Indesign, Illustrátor és Photoshop rendszerekkel)
- marketing minták gyártatása SAP rendszerrel és marketing számlák rögzítése,
- Marketing Manager napi munkájának támogatása

Elvárások:

Mire van szükség ahhoz, hogy sikeres pályázó lehess?

- legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalatra,
- magabiztos angol nyelvtudásra szóban és írásban egyaránt,
- Creative Cloud ismeretekre,
- digital marketingben való jártasságra

Amit a megbízónk kínál:

És mivel honorálják majd a befektetett munkádat?

- multinacionális cég révén folyamatos fejlődési lehetőséggel,
- kiszámítható, fix fizetéssel, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz,
- cafetériával, hogy feltöltődhess és bejárás támogatással,
- önnáló, izgalmas projektekkel,
- résztvehetsz külföldi kiküldetéseken

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Újhartyán

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.