Feladatok:

- Weboldal frissítés

- Facebook oldal frissítés

- Konkurencia hirdetéseinek figyelése, sajtófigyelés
nyomonkövetése, statisztikák készítése

- A Magazinjában szerkesztőségi tag (belső kiadású,
munkavállalóknak szóló magazin a cégről)

- Katalógusok, nyomdai anyagok és POS anyagok
biztosítása a márkakereskedők számára
(megrendelések, kiszállítások, kiszámlázások)

- Márkakereskedői kommunikáció ellenőrzése,
koordinálása, negyedéves elszámolások
nyomonkövetése, kereskedői honlapok monitorozása

- Rendezvények szervezésében való közreműködés

- Egyéb általános marketing, PR és kereskedelmi
asszisztensi feladatok

Elvárások:

A pozíció betöltéséhez szükséges, hogy legyen felsőfokú végzettséged.
Ezen felül előnyt jelent, ha van már online marketingben tapasztalatod.

Azonban ha még pályakezdő vagy, de tanultál marketinget az egyetemen, páyázatodat akkor is szívesen várjuk!

Amit kínálunk:

Stabil cég, fejlődési lehetőség, hosszú távú munka, korrekt bérezés.

Egyéb információ az állásról:

Autóiparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk MARKETING ASSZISZTENS pozícióba munkatársat.
Kapcsolattartó:
Randstad Consultant