A Femina Media (Femina.hu, Retikül.hu, Nőifriss.hu, Feminashop.hu női online portfólió) online tapasztalattal rendelkező marketing asszisztenst keres.

Feladatok:

  • a kiadó social media tevékenységének támogatása (Facebook, Instagram)
  • online kampányok tervezésében való aktív részvétel
  • online és offline kampányok nyomon követése, utánkövetése, statisztikák készítése
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal
  • a cég rendezvényeinek szervezésében való aktív részvétel
  • e-kereskedelmi kampányok tervezésében, kivitelezésében való aktív részvétel
  • marketing menedzser munkájának támogatása

Akit keresünk:

  • önálló munkavégzés
  • precíz és pontos munkavégzés
  • kreatív, a munkájára igényes szemléletmód
  • Facebook, Instagram magabiztos kezelése, üzleti oldalak kezelésében való tapasztalat
  • proaktív személyiség
  • jó csapatjátékos
  • Office programok magabiztos ismerete

Előnyt jelent:

  • online marketing és social media tapasztalat
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • gyors problémamegoldó készség

Próbamunka:

    Küldj 5 javasolt posztot (kép, szöveg, hashtag) a Femina.hu Instagram oldalára, külön dokumentumban. Az egyes posztokhoz négyzetkép, szöveg, és hashtag javaslatokat várunk, egymás alatt elhelyezve. Mindegyik mellett 1-2 mondatos indoklással, hogy miért tartod erősnek a posztot.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2018. 10. 07.

A pályázat követelményei:

Az önéletrajzodat, maximum 10 soros motivációs leveledet és a próbamunkát egy levélben küldd el nekünk. A word dokumentum elnevezésében tüntesd fel a neved, hogy könnyen kereshető legyen. A kép származhat bármilyen forrásból, nem jelentetjük meg a Femina Média portáljain és a közösségi oldalunkon, csak a próbamunkához szükséges!
Az önéletrajzban mindenképpen jelöld meg az elvárt nettó fizetési igényedet.
A jelentkezés folyamatos.

Munkakezdés időpontja: azonnal betölthető

Napi munkaidő: teljes munkaidő (8 munkaóra)

A pályázatok elbírálása a jelentkezés sorrendjében történik, így előfordulhat, hogy a határidő lejárta előtt rátalálunk a jövőbeli kollégánkra. Ezért kérjük, ne az utolsó pillanatra halaszd a jelentkezést.

A jelentkezéshez csatolt önéletrajzban mindenképpen kérjük feltüntetni a nettó fizetési igényt, a meghirdetett állás kizárólag a szerkesztőségben végezhető.