Az SSP Hungary Kft., mely a legnagyobb, vendéglátó egységeket üzemeltető cég a
Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren
munkatársat keres

Feladatok:

  • a marketing folyamatokban, promóciókban való aktív részvétel;
  • a marketing vezető munkájának támogatása;
  • ártáblák, menük összeállítása, lefordítása;
  • termékleírások, riportok készítése;
  • reklámeszközök gyártása, felügyelete.

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • jó kommunikációs és szervezőkészség;
  • proaktív személyiség.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • versenyképes jövedelem;
  • egyéb juttatások: étkezés biztosítása, Erzsébet utalvány, utazási támogatás;
  • jó hangulatú, pozitív légkör.

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye:
  • Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér
    (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.