Marketing asszisztens

Megbízónk több éves szakmai múlttal rendelkező, nagy felbontású IP kamerák fejlesztésével és gyártásával foglalkozó nemzetközileg elismert magyarországi gyártó. Fejlesztőcsapatunk olyan magas műszaki színvonalú termékek kialakítását végzi, amelyek világviszonylatban is megállják a helyüket.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú végzettség

- Műszaki, vagy természettudományos érdeklődés

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kimagasló excel szerkesztési tapasztalat

- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

- Kitűnő memória

- Rendszerszemlélet; soktényezős, bonyolult és összetett rendszerek, azok működésének

- Analitikus gondolkodásmód

- Kiváló, aktív angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:

- Nyilvántartások vezetése, folyamatos karbantartása (marketing-, repianyagok)

- Utazásokkal kapcsolatos ügyintézések (repjegy, szállás, vízum, biztosítás intézése)

- Kiadványok tartalmának, nyomdai előkészítésének ellenőrzése

- Promóciós anyagok gyártás-előkészítése, rendelések bonyolítása

- Kiállítások adminisztratív támogatása, feladatok listázása

- Check listák elkészítése (kiállítások, demók esetén)

- Pontos, precíz ütemterv készítése demókhoz, kiállításokhoz

- Ütemtervek betartásának ellenőrzése

- Demók és kiállítások utólagos adminisztrációja

- Social media tartalmak ellenőrzése, feltöltése

- Formanyomtatványok kezelése, adminisztrációja

- Együttműködés a kereskedelmi és marketing munkatársakkal

- Folyamatos riportolás

Előnyök:

- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Cégnév: Karrierjob.hu