Marketing asszisztens/ rendezvényszervezés / adminisztráció

Téged keresünk, ha szeretnél fejest ugrani egy kőbányai telephelyű nonprofit szervezet marketing kommunikációs munkájának támogatásában

  • ha tudsz és akarsz is magas minőségben dolgozni
  • ha tele vagy új és kreatív ötletekkel, kerülöd a középszerű megoldásokat
  • ha bírod a folyamatos terhelést
  • ha lelkesedni tudsz az újdonságokért
  • ha megtalálod önállóan a munkádban a szépséget
  • ha nem riadsz vissza az kreatív írástól
  • ha ismered az online marketing alapjait
  • ha tudsz és akarsz önállóan dolgozni

Ami elvárunk :

  • office termékek felhasználói szintű ismerete
  • social médiában való jártasság
  • mailchimp ismerete, Google Ads, Analytics
  • képszerkesztő szoftverek ismerete
  • és nem hátrány, ha nem riadsz meg egy angol szövegtől

Előny :

  • szakirányú tapasztalat, de lehetsz pályakezdő is!
  • ha van autód és azt időnként a munkavégzéshez használni is tudod

Amit kínálunk:

  • stabil, jó munkakörülmények
  • biztos anyagi háttér
  • cafetéria

Fényképes önéletrajzot , motivációs levelet esetleg ajánló levelet  kérem megküldeni.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Marketing asszisztens Budapest

Katalógusok kivitelezésében való aktív részvétel adatbázis töltése, fordítások bekérése, termékleírások megírása, fotózáshoz termékek bekérése, ... »