Szeretnél egy nemzetközi autókölcsönző tagja lenni? Itt a lehetőség, hogy megismerd a multi cégek sokoldalú világát! Nemzetközi autókölcsönző cég - amely a Porsche Csoport tagjaként van jelen -, felvételre keres akár pályakezdő MARKETING ASSZISZTENS MUNKATÁRS munkatársat.

Feladat:

  • marketing vezető és managerek munkájának támogatása
  • marketing projekt feladatok ellátása
  • akciók, promóciók előkészítésében való részvétel
  • weboldal aktualizálása, kezelése
  • riportok, nyilvántartások készítése
  • adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • érettségi vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • erős excel és számítógép felhasználói ismeretek
  • erős angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban
  • önálló, felelősségteljes, gyors, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • csapatorientáltság
  • szervezőkészség

Szükséges nyelvtudás:

  • erős angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus környezet
  • hosszú távú, jó munkahelyi légkör
  • önálló munkafeladat
  • stabil nemzetközi háttér
  • lehetőség a szakmai fejlődésre, hosszú távú perspektívák
  • versenyképes fizetés
  • azonnali kezdési lehetőség

    Munkavégzés helye Budapest, XXIII. kerület, mely könnyen és gyorsan megközelíthető, mind gépjárművel, mind tömegközlekedéssel. Akár AZONNAL is kezdhetsz!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk a bruttó FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével.