A Reál Hungária nyugat-magyarországi régiós központja bővíti budapesti csapatát.

Magyarország egyik legnagyobb kiskereskedelmi, hazai tulajdonban lévő, dinamikusan növekvő hálózata új kollégát keres. A Reál Hungária teljes területén folytat ital, élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet. Lakóhely közeli, kényelmi boltjaink színvonala széles skálán mozog. A vállalat két üzletláncot üzemeltet Reál és Reál Pont néven, továbbá jelentős pozíciókkal rendelkezik éttermi és szállodai egységek ellátásában. A Keszthely körüli régióban az üzletlánc kizárólagos központja a Z+D Kft.

a Z+D Kft. budapesti központjába

MARKETING ASSZISZTENS (Budapest)

munkakörbe, részmunkaidőben munkatársat keres.

FELADATOK:

  • A Beszerzési- és marketing igazgató munkájának teljeskörű támogatása.
  • Részvétel a vállalat marketing stratégiájának megvalósításában.
  • Offline- és online marketing kampányok tervezése és lebonyolításuk megszervezése.
  • Akciós prospektusok és kiadványok összeállításának, szerkesztésének, nyomtatásának és szórásának menedzselése.
  • Marketing projektek kezdeményezése, kivitelezése, a határidők betartásának biztosítása.
  • Közösségi marketing kampányok megvalósítása, közösségi oldalak menedzselése.
  • A munkakörhöz kapcsolódó kimutatások, elemzések és riportok készítése.
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás.

VÉGZETTSÉGEK, ELVÁRÁSOK, KOMPETENCIÁK:

  • Felsőfokú végzettség marketing, pénzügyi, kereskedelmi, gazdasági területek valamelyikén.
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat.
  • Marketing és kereskedelemi folyamatok ismerete.
  • Online marketing csatornák átfogó ismerete.
  • Üzleti szemlélet.
  • Magas szintű MS Office ismeret.
  • Pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés.
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet.
  • Jó elemző képesség.
  • Kiemelkedő problémafeltáró, problémamegoldó és szervező készség.
  • Szövegíró képesség.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • Multinacionális kereskedelmi vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat.
  • Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés.
  • Versenyképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Z + D Kft.