Worklife

Vendéglátóipari cégcsoport megbízásából keresünk miskolci csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

MARKETING ASSZISZTENS

Az elvárások veled szemben:

  • Legyél munkádban precíz és pontos, különösen a határidőkkel
  • Legyél képes az önálló munkára, de nem baj, ha az elején még kérdezel
  • A kommunikáció és prezentáció nálunk kifejezetten fontos
  • Minimum haladó szintű PPC hirdetési rendszer kezelői ismeret alapvető elvárás
  • Ismerd az online és offline marketing eszközöket és a szakzsargont
  • Jó szövegírási készség

A jövőben a következő feladataid lesznek:

  • Marketing csapat munkájának támogatása
  • Közösségi média menedzsment
  • PPC hirdetések elkészítése
  • Szövegírás

Megbízóról:

Magyar tulajdonban lévő, 10 éve a vendéglátóipari szektorban tevékenykedő, kereskedelmi és különböző logiszkiai szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport tagja.
Versenyképességüket modern és magas színvonalú megoldásokkal, valamint környezettudatos szemléletünkkel biztosítják.
Ezzel az attitűddel azonosulni tudó szakembert keresnek csapatukba.

Amit mi tudunk kínálni:

  • Nem csak kamuból leírt fiatalos csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Nyugodt, felszabadult munkakörnyezet
  • Valódi gyakorlat egy gyorsan növekvő és fontos ágazatban

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát nettó munkabér igény megjelölésével "Marketing asszisztens" tárggyal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY