IQ PRESS Kft.

Magyar tulajdonban levő, dinamikusan növekedő magazinkiadó.

Feladatok:

    • Éves barter marketingterv szoros nyomon követése, online és offline kampánytervezés
    • Kiadó által kötött együttműködések és projektek nyomon követése
    • Barterszerződések elkészítése, jóváhagyatása
    • Kreatív anyagok (TV spot, rádió spot, online- offline hirdetés) elküldése a barterpartnereknek
    • Számlázás jóváhagyása, nyomon követése
    • Médiatervek elkészítése, nyomon követése
    • Event marketing
    • BTL aktivitásban való részvétel, ötletelés
    • Social media management az online szerkesztővel
    • Nyereményjáték leszervezése, sorsolás, dokumentáció (B2B és B2C egyaránt)
    • Riportálás a marketing vezetőnek
    • Crosspromók foglalása, nyomonkövetése a házon belüli lapokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • precíz adminisztrációs készség
    • hatékony munkaszervezés
    • Office magas szintű ismerete
    • gyors és önálló munkavégzés
    • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
    • jó probléma megoldó képesség
    • logikus gondolkodás
    • médiapiaci munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
    • felsőfokú gazdasági vagy marketing végzettség
    • társalgási szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • magazinpiaci ismeretek
    • online marketingben való jártasság
    • alapfokú nyomdai, műszaki ismeretek

Amit kínálunk:

    • Önállóságot és magas fokú bizalmat egy stabil hátterű vállalkozásnál
    • Versenyképes fizetést
    • Rugalmas munkaidőt
    • Szakmai fejlődési lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Lajos utca 74-76.

  • szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével
  • motivációs levél