Cégünk, az Office Shoes üzletlánc Magyarország egyik piacvezető kiskereskedelmi hálózata, budapesti központjába, marketing csapatába munkatársat keres

    pozícióba

FELADATOK:

  • In-store és kültéri reklámanyagok megrendelésének és kihelyezésüknek koordinálása
  • Promóciók megvalósításának támogatása
  • Marketing készletek karbantartása
  • Számlák bevételezése
  • Üzleteinknek folyamatos segítség nyújtás, támogatás
  • Kapcsolattartás a nyomdákkal, ügynökségekkel és egyéb beszállítókkal
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kreativitás
  • Képesség és hajlandóság a csapatmunkára és felelősségvállalásra
  • Rugalmasság, dinamizmus, elkötelezettség
  • Vidám, nyitott személyiség

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Tanulmányi háttér marketing területen

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület