Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk cégcsoportja világszerte vezető szerepet tölt be az ipari megoldások területén. Termékeik és szolgáltatásaik kiterjednek a kompresszorok, áramfejlesztők, bányászati eszközök, építőipari kéziszerszámok és összeszerelő rendszerek piacára.

Marketing asszisztens

Feladatok

  • Adatbázisok aktualizálása
  • Rendezvények, kiállítások előkészítése
  • Rendezvényeken való részvétel
  • Árajánlatok kérése, készítése
  • Egyéb általános adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Heti kb. 20 órában történő munkavállalás
  • A munka minimum fél évre történő vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.175 Ft-os órabér
  • Céges buszjárat Budapest több pontjáról

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot.  Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni.

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós