Auto Gyulai

Marketing asszisztens

Önáló kreativ személyiség vagy, nagy a terhelhetőséged akkor téged keresünk!

Rendezvények, kitelepülések, nyílt hétvégék szervezése offline és online marketing területén szerzett tapasztalatod kamatoztathatod, vagy bővítheted nálunk.

Feladatok:

  • marketinggel kapcsolatos adminisztratív feladatokat, a marketing kifizetésekről kimutatások és elszámolások
  • web és social media felületek frissétésben való részvétel
  • tervezésében való részvétel
  • online marketing kampányok előkészítése, kidolgozása
  • céges partnerrendezvények és kitelepülések megszervezése
  • adminisztratív feladatok ellátásával és statisztikák precíz elkészítésével támogatod a marketing vezető munkáját

Elvárások:

  • legyen hasonló területen szerzett tapasztalatod, vagy tanulmányod
  • legyen kiemelkedő a kommunikációs készséged
  • nyitottság a feladatokhoz rugalmasan igazított munka idő
  • „B „ kat. jogosítvány
  • gyorsan tanul és akarj fejlődni
  • szeress új dolgok után nézni
  • légy elhivatott a munkád iránt
  • kezdeményező, keresi az új lehetőségeket
  • képben van az új online irányokkal
  • terhelhetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület