A Waberer's - Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Rendezvényszervezés
  • Részvétel a marketing akciók, kampányok előkészítésében, lebonyolításban, az eredmények értékelésében
  • DM és E-DM tevékenység támogatása, tartalmi összeállítása
  • A vállalat online felületeinek tartalomkezelése
  • Marketing feladatokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Marketingkommunikáció tervezésében és végrehajtásában asszisztensi feladatok ellátása
  • Kommunikációs anyagok összeállítása
  • Digitális és offline marketing eszközök használatának koordinálása
  • Prezentációk készítése
  • Marketing projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Magas szintű számítógépes ismeretek (haladó szintű Excel és Power Point ismeretek)
  • Kiváló, magabiztos kommunikáció

Előnyt jelent:

  • Google, facebook, photoshop, más online és word, excel, powerpoint stb. offline marketing eszközök használata
  • Angol nyelvtudás

Szükséges kompetenciák

  • Proaktív személyiség
  • Megoldás orientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervezési készség
  • Rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit a Waberer's kínál

  • Fiatalos, jó hangulatú légkör
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fejlődési és karrierépítési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Európa u. 6

Ami a pályázathoz szükséges