ELTER Világítás Kft.

Marketing asszisztens

Folyamatosan fejlődő vállalkozásunk szekszárdi központjába keresünk egy talpraesett marketing asszisztenst, aki jó szövegíró, kreatív és nyitott gondolkodású.
Ha jól kommunikálsz, szeretsz szöveget írni, érdekel az online marketing, a világítás és a lakberendezés, szereted a kihívásokat akkor jelentkezz csapatunkba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Kreatív anyagok összeállítása: szövegírás, szerkesztés, kulcsszavazás,
  • online marketing ügynökségek munkájának (online hirdetések, közösségi média megjelenések) koordinálása,
  • marketing akciók előkészítése és lebonyolítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi, minimum középfokú végzettség,
  • erős felhasználó szintű MS Office, internet és levelező rendszer ismeret,
  • online marketinget segítő eszközök ismerete, (Google Analytics, Google Ads),
  • kreatív szövegírás és kommunikációs képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Marketing vagy szövegíráshoz kapcsolódó szakirányú felsőfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést, cafeteria és további juttatásokat,
  • innovatív, lendületes és fiatalos munkakörnyezetet,
  • a betanulást előadásokkal, előre összeállított tananyaggal segítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Sport utca 2a.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Cégnév: ELTER Világítás Kft.