Budaörsi székhelyünkre azonnali kezdéssel

marketing asszisztens

munkatársat keresünk.

Közel harminc éves, saját gyermekemként nevelgetett cégemhez keresek egy csupaszív, őszinte kollégát, akivel együtt tudjuk a partnereink vágyait, igényeit kielégíteni úgy, hogy közben mi is remekül érezzük magunkat.

Cégkultúránk a „legyen mindenki boldog” elven alapszik és meggyőződésünk, az a jó vállalat, ahol az „együtt sírunk együtt nevetünk” a filozófia. Ismerjük és használjuk is a kérem, köszönöm, ügyes vagy szavakat, mert cégünk legnagyobb értéke a benne magas színvonalon teljesítő munkatársak.

Fontos, hogy akit keresünk:

  • szeresse az autókat
  • fontos legyen számára az autók tisztasága
  • otthon érezze magát a szövegírásban is
  • ismerje a wordpress, woocommerce, mailchimp programokat

Napi feladatai:

  • webáruházak töltése, frissítése
  • honlapok anyagainak töltése, frissítése
  • facebook oldalak kezelése, posztolás
  • insta oldalak kezelése, posztolása
  • mailchimp hírlevélküldő rendszer működtetése

Csapatunkba csak összetartó, a közösség teljesítményét is szem előtt tartó „csapatjátékos” munkatársak jöhetnek.

A munkavégzés körülményeinek minőségét is szem előtt tartjuk, mert fontos, hogy ne csak a vezető irodája, hanem a cég összes dolgozójának a munkaterülete komfortos legyen.

Mi elsősorban a tisztességet, a hozzáállást, a szorgalmat, az akarást nézzük egy új kollégánál, mert hisszük, hogy minden másra meg tudunk tanítani.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2040 BUDAÖRS, SZABADSÁG út 50/A.

Amennyiben a fent leírtak, megmozgatták a fantáziád és úgy érzed, „IGEN, EZ AZ ÉN MUNKAHELYEM”, ragadj billentyűt és küld el fényképes önéletrajzodat.

Várom jelentkezésedet mihamarabb!

Köszönettel:

Papp László

ügyvezető

Cégnév: MAXOLEN MAXIMA KFT.