Magyarország vezető Orvosi Szaklap Kiadója és Orvosi Kommunikációs ügynöksége új kollégát keres az alábbi pozícióba:

Marketing Asszisztens

Feladatok:

  • manager(ek) munkájának támogatása
  • árajánlatok előkészítése, megrendelések kezelése
  • szerződések előkészítése, intézése megrendelőkkel, szerzőkkel, előadókkal
  • szerzői felkérések intézése, és dokumentálása
  • hirdetési állományok bekérése (print-online)
  • hírlevelek tartalmi összeállítása, egyeztetése a szerkesztőkkel
  • orvosszakmai előadás- és interjú időpontok szervezése
  • kapcsolattartás nyomdai és posta partnerekkel
  • kiadványok nyomdai munkálatainak megrendelése
  • tiszteletpéldányok kiküldése
  • napi, heti, összesítő jelentések előkészítése
  • kongresszusi regisztrációk szervezése
  • CRM rendszerben információk frissítése

Elvárások:

  • legalább 5 év asszisztensi pozícióban szerzett rutin
  • legalább középfokú végzettség, befejezett tanulmányok
  • hasonló munkakörben, lehetőleg ügynökségnél szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • kiváló szervező készség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • MS Office (O365) programok ismerete (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • alapfokú gyakorlati angol nyelvismeret írásban és szóban

Előnyt jelent:

  • értékesítési és kiadói tapasztalat
  • lapkiadónál végzett hasonló munkakör
  • B kategóriás jogosítvány
  • orvosi kommunikációban szerzett tapasztalat
  • egyéb kommunikációs cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínál a cég:

  • stabil hátterű, piacvezető vállalat, szakmai tudásbázis (25 év sikeres működés, 67 orvos szakmai weboldal üzemeltetése, 20 szakmai folyóirat kiadása)
  • magas minőségű termékek és szolgáltatások
  • szakmai fejlődés és tanulás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy nagy múltú és biztos hátterű cégnél képzelik el a szakmai karrierjüket és nyitottak új ismeretek elsajátítására és alkalmazására.

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Next-Time Kft.