Marketing asszisztens

Feladatok

  • Nyilvántartások vezetése, folyamatos karbantartása (marketing-, repianyagok)
  • Utazásokkal kapcsolatos ügyintézések (repjegy, szállás, vízum, biztosítás intézése)
  • Kiadványok tartalmának, nyomdai előkészítésének ellenőrzése
  • Promóciós anyagok gyártás-előkészítése, rendelések bonyolítása
  • Kiállítások adminisztratív támogatása, feladatok listázása
  • Check listák elkészítése (kiállítások, demók esetén)
  • Pontos, precíz ütemterv készítése demókhoz, kiállításokhoz
  • Ütemtervek betartásának ellenőrzése
  • Demók és kiállítások utólagos adminisztrációja
  • Social media tartalmak ellenőrzése, feltöltése
  • Formanyomtatványok kezelése, adminisztrációja
  • Együttműködés a kereskedelmi és marketing munkatársakkal
  • Folyamatos riportolás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki, vagy természettudományos érdeklődés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kimagasló excel szerkesztési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kitűnő memória
  • Rendszerszemlélet; soktényezős, bonyolult és összetett rendszerek, azok működésének
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló, aktív angol nyelvtudás

Előnyök

  •  Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Nemzetközileg elismert, stabil vállalati háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség, dinamikusan fejlődő cég,
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség,
  • Jó hangulatú csapat.

Leírás

  • Megbízónk több éves szakmai múlttal rendelkező, nagy felbontású IP kamerák fejlesztésével és gyártásával foglalkozó nemzetközileg elismert magyarországi gyártó.
  • Fejlesztőcsapatunk olyan magas műszaki színvonalú termékek kialakítását végzi, amelyek világviszonylatban is megállják a helyüket.

Egyéb információk

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Budapest 19. kerület

Cégnév: Karrier Job