Folyamatosan bővülő csapatunkhoz most egy elszánt marketing asszisztenst keresünk.

A munkanapodat/hetedet a következő feladatok tarkítják majd:

  • Employer branding
  • Social média accountok kezelése – content marketing részfeladatok
  • Sales támogatása
  • Web management
  • Blog vezetése, cikkek írása
  • Rendezvények támogatása
  • Promóciós anyagok készíttetése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Mi biztosan téged keresünk, ha:

  • Az angol nyelvtudásod legalább középfokú
  • Őszinte, lelkes és lendületes vagy
  • Nem akadály számodra az önálló munkavégzés és precizitás jellemez
  • Nyitott vagy új ismeretek befogadására
  • Szeretsz csapatban dolgozni.
  • Photoshop tudás elvárt
  • Videó szerkesztői tapasztalat nagy előnyt jelent

Amit mi biztosítunk mindezért:

  • Versenyképes bérezés
  • Támogató közösség, életvidám csapat
  • Pozitív munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1031 Záhony utca 7.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.