A KITE Zrt. Alkatrészkereskedelmi Üzletága pályázatot hirdet

Marketing asszisztens

munkakör betöltésére

Nádudvaron található Központjába

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladatok:

  • az Üzletág komplex marketing tevékenységében való részvétel;
  • marketing tervezésben való együttműködés;
  • rendezvényeken, kiállításokon való részvétel;
  • marketing dokumentumok karbantartása;
  • marketing tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció;
  • együttműködés más szervezeti egységekkel.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú szakirányú végzettség;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, PPT);
  • "B" kategóriás jogosítvány;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség;
  • jó szervezői készség és teherbíró képesség.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • marketing területeken szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapbér;
  • béren kívüli juttatások;
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása;
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás;
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KITE Zrt.