MunkaPortal állás

Kínai Kereskedelmi és Információs Központ Kft értékesítési / sales munkatársat keres. Preferált a napi 8 órás munkavégzés, de egyetemista esetében a napi 4 vagy 6 órás munkavégzés is megoldható. Fizetés megegyezés szerint.

Főbb feladatok, munkák:

  • piackutatás
  • konkurenciafigyelés
  • az ügyfelekkel való kapcsolattartás segítése
  • marketinget és értékesítést támogató adminisztrációs feladatok ellátása
  • a vezérigazgató munkájának segítése

Elvárások:

  • kereskedelmi/ értékesítési területen szerzett tapasztalat vagy ehhez kapcsolódó végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • angol nyelvtudás preferált
  • kínai nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Amit ajánlani tudunk:

  • versenyképes fizetés
  • bonus
  • rugalmas munkaidő
  • hosszú távú, biztos állás

Pályázathoz szükséges: fényképes önéletrajz.

Pályázati anyagot benyújtani vagy érdeklődni a remenyi.dora@kkik.hu e-mail címen lehet.

+36306993472