Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Marketing vezető és managerek munkájának támogatása
  • Marketing projekt feladatok ellátása
  • Akciók, promóciók lebonyolítása
  • Céges magazin megjelenésének támogatása
  • Rendezvények szervezése, előkészítése
  • Marketing eszközök beszerzéséhez árajánlatok kérése
  • Riportok készítése, nyilvántartások kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Magabiztos MS Office gyakorlat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Fejlődési- és karrier lehetőség
  • Modern irodai munkakörnyezet, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest 1139, Frangepán utca 55-57.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel.