Magyar Doka Zsalutechnika Kft.

Kevesen kötik össze a Doka márkanevet egy 150 éves családi történettel. Ügyfeleink világszerte profitálnak a 150 év során megalapozott értékekből: megbízhatóság, tapasztalat és kimagasló minőség. Ezek a globális versenyszférában képeznek egy olyan alapot, amelyek a kiváló minőségű zsaluzási megoldások fejlesztésének és terjesztésének az alapját képezik

Feladatok:

    • Az éves tervben meghatározott marketing és PR feladatok ellátása a marketing manager iránymutatásainak megfelelően (print és online)
    • Rendezvényszervezésben való aktív részvétel (oktatások, kiállítások, üzleti utak)
    • Fordító irodával való kapcsolattartás, a fordítási projektek nyomon követése (angol nyelven)
    • Kiadványok és PR anyagok honosítása
    • Content management (social media, weblap, webshop)
    • Kampányok tervezésében, bonyolításában, nyomon követésében, valamint kiértékelésében való aktív részvétel
    • Hírlevelek kezelése
    • Versenytárs- és piacfigyelés
    • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség marketing szakirányon
    • Legalább 1-2 éves releváns marketing tapasztalat
    • Középfokú angol nyelvtudás (aktív)
    • Kiváló szervező-, problémamegoldó és kommunikációs készség
    • Microsoft Office programcsomag felhasználó szintű ismerete
    • Kreatív, mégis pontos, proaktív személyiség
    • „Can do” attitűd

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Képszerkesztő, kiadványszerkesztő programok alapismerete (Photoshop, inDesign)
    • SEO, SEM, Social Media platformok alapismerete

Amit kínálunk:

    • Területén piacvezető vállalat biztos, stabil háttérrel
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
    • Külföldi tréning lehetőségek
    • Céges rendezvényeken való részvétel: csapatépítés, munkahely látogatások, közös vacsorák, sportrendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.