Reed Specialist Recruitment is an Employment Agency and an Employment Business for permanent and temporary recruitment. In response to your application Reed will contact you by phone, email or SMS to discuss it and related opportunities. You can opt out at any time using the links provided.

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális partnercégünk számára keresünk Marketing asszisztens pozícióba kollégát Újhartyánban lévő ügyfelünkhöz.

A legfontosabb feladatok

  • Heti, havi és ad hoc riportok és kimutatások készítése
  • Senior Marketing Asszisztens munkájának segítése, napi szintű feladatok végrehajtásával
  • Kapcsolattartás a régió országainak kereskedelmi képviselőivel angol nyelven és a beérkező igények gyors kielégítése
  • Kapcsolattartás a marketing ügynökségekkel, grafikusokkal, nyomdákkal, egyéb beszállítókkal és az információk továbbítása, fordítása a beszállítók között
  • Panelmintákés lemezminták rendelése, ellenőrzése, nyomon követése, komissiózása, külföldre küldése tervszerűen és ad hoc jelleggel
  • Részvétel a marketingkommunikációs feladatok végrehajtásában ( elektronikus hírlevelek és a régió honlapjainak teljes körű kezelése)
  • Értékesítést segítő eszközök kezelése (nyomtatott és elektronikus ismertető anyagok, prezentációk, reprezentációs anyagok rendelése, raktározása, készítése)
  • Rendezvényszervezésben való részvétel (szemináriumok, vevőtalálkozók, incentív utak, karácsonyi party)
  • Marketing raktár felügyelete, a raktárkészlet kezelése
  • Szükség esetén kiküldetésen való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Proaktivitás, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Motiváló, jó hangulatú környezet
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Újhartyán

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.