CBA Kft. (CBA KERESKEDELMI KFT.)

Magyarország egyik legnagyobb élelmiszerlánca.

Főbb feladatok, munkák:

    • Termékcsomagolások terveztetése, koordinálása
    • Szórólapok, szóróanyagok és egyéb grafikai anyagok terveztetése, kivitelezésének koordinálása
    • Kapcsolattartás nyomdákkal, beszállítókkal
    • Országos Facebook, social kampányokkal kapcsolatos kreatív és adminisztratív feladatok elvégzése
    • rendezvényszervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Kreativitás
    • Szervezőkészség
    • MS alkalmazások felhasználói szintű ismerete
    • Kiváló kommunikációs, tárgyalási készség, problémamegoldó képesség
    • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
    • Minimum középfokú végzettség (kereskedelmi/marketing)
    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Nyomdai ismeretek
    • Tapasztalat Facebook, social kampányszervezésben, weboldal kezelésben
    • Food és non food termékek magyar nyelvű jelölés ismerete
    • Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

    • Kulturált munkakörülmények
    • Kellemes munkahelyi légkör
    • Versenyképes fizetés
    • Folyamatos szakmai fejlődés
    • Munkavégzés helye Alsónémedi, munkahelyre jutás céges busszal megoldott

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2351, Alsónémedi 2402/1 hrsz

Kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.