Vendéglátóipari cégcsoport megbízásából keresünk miskolci csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Marketing asszisztens

Elvárások:

Legyél munkádban precíz és pontos, különösen a határidőkkel, Legyél képes az önálló munkára, de nem baj, ha az elején még kérdezel, A kommunikáció és prezentáció nálunk kifejezetten fontos, Minimum haladó szintű PPC hirdetési rendszer kezelői ismeret alapvető elvárás, Ismerd az online és offline marketing eszközöket és a szakzsargont, Jó szövegírási készség

Feladatok:

Marketing csapat munkájának támogatása, Közösségi média menedzsment, PPC hirdetések elkészítése, Szövegírás, , Megbízóról:, Magyar tulajdonban lévő, 10 éve a vendéglátóipari szektorban tevékenykedő, kereskedelmi és különböző logiszkiai szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport tagja., Versenyképességüket modern és magas színvonalú megoldásokkal, valamint környezettudatos szemléletünkkel biztosítják., Ezzel az attitűddel azonosulni tudó szakembert keresnek csapatukba.

Amit kínálunk:

Nem csak kamuból leírt fiatalos csapat, Folyamatos szakmai fejlődés, Nyugodt, felszabadult munkakörnyezet, Valódi gyakorlat egy gyorsan növekvő és fontos ágazatban

Munkavégzés helye:

Miskolc

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY