Start Invest Kft.

30 éve piacvezető, professzionális kozmetikai termékeket forgalmazó cégünk

(a GIGI és a Mary Cohr márkák kizárólagos forgalmazója) munkatársat keres

MARKETING ASSZISZTENS

pozícióra Budapesten.

Feladatok:

  • A marketing igazgató munkájának segítése a következő marketing területeken:
    • közösségi média felületek kezelése
    • nyomtatott média hirdetések menedzselése
    • rendezvények szervezése (workshopok, nyíltnapok, bemutatók szórakoztató események )
  • A partnerekkel (kozmetikusokkal) történő kapcsolattartás írásban és telefonon
  • Eseti levelezés beszállítókkal, alkalmanként angol nyelven

Elvárás:

  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatmunkára való készség
  • Érettségi bizonyítvány/felsőfokú végzettség
  • Pozitív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • 2-3 éves munkatapasztalat

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • megbízható háttér, hosszútávú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszony
  • teljes munkaidő, napi 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig (hétvégén pihenés, és nálunk nincs túlóra!)
  • könnyű megközelítés, kulturált környezet
  • ebéd hozzájárulás, ingyenes védőital
  • ingyenes szakmai továbbképzés
  • lendületes, pozitív csapat; innovatív háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület Dagály utca

  • fényképes önéletrajzzal
  • fizetési igény megjelölésével

A "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: START INVEST KFT.