Készen állsz a sikerre?

Marketing asszisztens

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

  • a marketing osztályra beérkező számlák feldolgozása, ellenőrzése, rögzítése,
  • megrendelések nyilvántartása, adminisztrációja,
  • marketing budget tervezése, folyamatos nyomonkövetése, havi kimutatások készítése,
  • nyilvántartások összevetése,
  • a marketing osztály éves tendereinek kezelése, árajánlatok feldolgozása,
  • szoros kapcsolattartás a marketing osztály, valamint a kapcsolódó társosztályok munkatársaival.

Az ideális jelölt

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel és
  • németnyelv-tudással rendelkezik,
  • magasfokú MS Office ismeretekre tett szert,
  • pontos, precíz és megbízható,
  • tud és szeret csapatban dolgozni,
  • gyors problémamegoldás jellemzi.

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli jövedelem,
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark,
  • dinamikus csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Biatorbágy 2051, Mészárosok útja 2.

Kérjük, használja az online jelentkezési felületet és küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és végzettségét igazoló dokumentumait.

Cégnév: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.