REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft. (REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER KFT)

A Reál Hungária Kft. a hazai élelmiszerpiacon meghatározó szerepet betöltő, immár több mint 15 éve az ország teljes területén jelenlévő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalata.
Munkatársat keresünk
pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • nyereményjátékokkal kapcsolatos adminisztráció
    • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
    • együttműködés a társosztályokkal
    • kapcsolattartás ügynökségekkel, gyártókkal
    • marketingvezető munkájának támogatása
    • Facebook oldalak kezelése, aktualizálása, játékok szervezése
    • weboldalak karbantartása
    • számlák iktatása
    • rendezvények megszervezése, koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú végzettség
    • MS-Office ismeretek (Excel táblázatkezelő erős ismerete)
    • jó problémamegoldó képesség
    • pontosság, és precizitás
    • megbízhatóság, terhelhetőség, elkötelezettség
    • önálló, gyors és hatékony munkavégzés
    • jó írás és fogalmazás készség
    • Facebook, online marketing területén szerezett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • biztos vállalati háttér, betanítás
    • határozatlan idejű, hosszú távú, stabil munkahely
    • munkavégzés hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Rozália park 5.

Várjuk a REÁL csapatába!

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó magyar tulajdonú vállalat megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fizetésigénnyel Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Superior Real Estate Kft.