Kulcspatikák Zrt.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Marketing asszisztens

A Kulcspatikák Zrt. több mint 200 gyógyszertárból álló közösség, amely nem csak gazdasági megfontolásból született, de valódi, közös értékrenden alapszik.
Tagpatikánk mind hazai családi vállalkozások vagy többgenerációs gyógyszerészek tulajdonában állnak; saját egyéniséggel, elvekkel, hagyományokkal.
Közösen függetlenek maradhatunk a gyártóktól és nagykereskedőktől, így tényleg csak szakmai alapon javaslunk termékeket, gyógymódokat.
Érdekelnek minket az újítások, fejlesztések, lehetőségek a jobb, okosabb megoldásokra. És bele is vágunk!

Főbb feladatok, munkák:

  • marketing osztály munkájának támogatása
  • havi kedvezmény katalógus szerkesztése (együttműködve a grafikai ügynökséggel)
  • napi kapcsolattartás alvállalkozókkal és gyógyszergyártó cégekkel
  • nyereményjátékok operatív menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • magasfokú precizitás
  • határidők pontos betartása
  • önálló munkavégzés
  • valamely képszerkesztő program ismerete
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • megoldásra való törekvés
  • rugalmasság
  • csapatjátékos attitűd
  • humor, optimizmus

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • teljes munkaidő
  • azonnali kezdés
  • heti 2 nap home office lehetőség
  • kislétszámú dolgozói környezet
  • családias, jó hangulatú környezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1117 Budapest

A jelentkezéshez csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, és jelezze fizetési igényét.
Cégnév: Kulcspatikák Zrt.