Marketing asszisztens

feladatok:

  • Marketing eszközök és arculati elemek árajánlatainak kezelése (árajánlat  bekérés, rendszerezés, kiértékelés, vezetőnek történő átadás), árajánlat alapján a megrendelések lebonyolítása és koordinálása
  • Online és offline marketing kampányok tervezésében, szervezésében történő részvétel,
  • Digitális marketing feladatok előkészítése
  • Gyártói hírlevelek, terméklapok, cikkek fordítása
  • Számlál kezelése, Pandába, budget file-ba felvitele
  • Külső és belső céges rendezvények tervezésében, szervezésében és végrehajtásában és kampányok szervezésében való részvétel
  • Marketing raktár felügyelete, leltár, készlet menedzselése, nyilvántartás naprakészen tartása
  • Kommunikációs és POS anyagok terjesztésének szervezése az AKH Csoport vállalatai számára
  • Segítség nyújtás a Cégcsoport média csatornáinak kezelésében, eredményességének elemzésében
  • Content calendar  frissítése
  • Marketing raktár készlet felügyelete
  • COOP elszámolás előkészítése számlázásra

elvárások:

  • Marketing szakirányú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Innovatív, dinamikus, motivált személyiség
  • Csapatszellem
  • Precíz, pontos munkavégzés

lokáció:              Budapest, Fehérvári út 71-73.

munkaidő:          részmunkaidő – 4h / nap

miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Változatos feladatkörben dolgozhatsz mind online, mind pedig offline térben
  • A csapat pörgős és kreatív, a szakmai vezető támogató
  • Korrekt jövedelmet biztosítunk”

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, Fehérvári út 71-73.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Abroncs Kereskedőház Kft.