új 4 csillagos budai szállodakomplexumba

Feladatok:

  • Promóciók tervezésében és megvalósításában részt venni
  • Közösségi oldalakra tartalmat generálni és azokat menedzselni és időzíteni /Facebook, Instagram, /
  • Fordítások
  • Nyereményjátékok előkészítése, menedzselése
  • Egyéb adminisztráció

Amit mindezért kínálunk:

  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Excluzív munkakörnyezet a II. kerületben
  • Fix fizetés
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1021 Hárshegyi út 1-3..

A fényképes önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk.