Online marketing ügynökség, reklámügynökség megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Marketing asszisztens

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség marketing / kommunikációs területen,
  • Magas fokú helyesírás, kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészség,
  • Fantáziadús képzelet szövegek, gondolatok megfogalmazásával kapcsolatban,
  • Szépérzék grafikai elemek szerkesztésével kapcsolatban; pl: egy poszthoz tartozó kép szerkesztésénél,
  • Terhelhető és megbízható,
  • Kommunikatív, jó a problémamegoldó készség, kreatív

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat online marketingben,
  • Tartalommarketingben,
  • Szövegírói területen szerzett tapasztalat,
  • WordPress/WooCommerce platform ismerete,
  • Google Ads, Facebook PPC menedzsment, seo tapasztalat,
  • Csapatjátékos,
  • Grafikai programok ismerete (Photoshop)

Feladatok:

  • Online marketing tartalmak írása: Weboldal, keresőoptimlaizált cikk, hírlevél, közösségi média posztok, hirdetések,,
  • PPC kampányok folyamatos kezelése, menedzselése, mérése, elemzések készítése,,
  • Közösségi oldalak kezelése: Facebook, Instagram, Linkedin,,
  • Weboldalak karbantartása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai kihívás és kiváló fejlődési lehetőség,
  • Változatos feladatkör,
  • Támogató munkahelyi légkör,
  • Önálló munkavégzés,
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye:

Sopron

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY