Piacvezető biostimulátor forgalmazó cég keres új csapattagot Marketing asszisztens munkakörbe.

Feladatok:

    • Részvétel a marketing anyagok előkészítésében
    • Marketing anyagok nyomdai megrendelésének ügyintézése, nyomon követése
    • Vállalati online felületek tartalomkezelése (weblap, FB, eDM)
    • Marketing feladatokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
    • Kimutatások, táblázatok készítése, vezetése
    • Sales csapat munkájának támogatása

Elvárások:

    • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
    • Kiemelkedő nyelvtani, fogalmazási készség (magyar nyelven)
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Microsoft Office programok magabiztos használata
    • Online marketing eszközök/platformok ismerete, gyakorlati használata
    • Jó szervezési készség
    • Kiváló problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Felsőfokú marketing végzettség

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Stabil, biztos háttér
    • Fejlődési lehetőség ( oktatási és tréning lehetőségek biztosítása )
    • Munkavégzéshez szükséges eszközök ( laptop, mobiltelefon) biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Újszászi út 38.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.