A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője. A vállalat magyarországi kereskedelmi és fejlesztőközpontja mellett 14 országban biztosítja megoldásait helyi támogatáson keresztül, így Európában az egyik legnagyobb lefedettséggel bíró telematikai szolgáltatóként van jelen. Jelenleg nemzetközi szinten több mint 60 ezer aktív végpontot üzemeltet. A vállalat kereskedelmi és fejlesztőközpontja Fóton és Szegeden található meg, a cég hazánkban több mint 170 főt foglalkoztat. A cég Sales & Marketing csapata kiemelten fontos szerepet játszik a vállalat jövőbeni ambícióinak megvalósításában.

Keressük új csapattagunkat
pozícióba

A MUNKAKÖR FŐBB FELADATAI:

  • Értékesítés és marketing támogatása – POS anyagok elkészítési folyamatainak koordinálása, vál-lalati nyomtatott marketing-, és reklámanyagok rendelése, ellenőrzése, gyártatás előkészítése
  • Leányvállalatokkal való angol nyelvű kapcsolattartás, marketing-, és termék marketingkommu-nikációs célú belső megrendelések és igények koordinálása
  • Magyarországi és leányvállalati rendezvényeken való vállalati megjelenések támogatása, ren-dezvényinstallációk, marketinganyagok kiválasztása, megrendelése, gyártatása
  • Kivitelező ügynökségekkel való napi együttműködés, megrendelések pontos és precíz leadása, határidők betartatása
  • Leányvállalati termék-, és marketingkommunikációs anyagok lokalizációjának koordinálása a magyarországi fordító irodákkal, valamint azok ellenőriztetése a külföldi kollégákkal
  • Munkafolyamatok nyomon követése és adminisztrációja
  • Elektronikus dokumentáció készítése: levelek, egyéb dokumentumok, nyomtatványok, kimuta-tások, statisztikák, grafikonok, prezentációk, táblázatok.
  • A központi stratégiai kereskedelmi és marketing osztály munkájának támogatása
  • Adminisztratív támogató feladatok

VÁRUNK CSAPATUNKBA, AMENNYIBEN:

  • Pontosan, gyorsan, precízen végzed a feladataid és szeretsz minőségi munkát kiad-ni a kezedből
  • A problémákat kihívásnak tekinted
  • Csapatban és önállóan is remekül boldogulsz
  • Jó szervezőnek tartod magad és könnyen megtalálod a közös hangot bárkivel
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 2-3 éves releváns munkatapasztalatod van, a marketing területén szerzett tapaszta-lat előnyt jelent (marketing tevékenységekben szerzett jártasság – kampány szer-vezés, rendezvények, grafikai munkák, ügynökségekkel való együttműködés stb. – akár megrendelői, akár ügynökségi oldalon.)
  • Legalább középfokon beszélsz angolul, és nem okoz gondot az angol levelezés sem

AMIT MI NYÚJTUNK A MEGFELELŐ BÉREZÉSEN FELÜL:

  • Egy érdekes, új időszakban a transzformációs folyamat részeként valódi értékteremtő folyamatban lehet részt venni
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi, folyamatosan bővülő modern, agilis szemlélet és környezet
  • Barátságos, jó kedvű, lendületes csapat részeként dolgozni
  • Nyitottság a javaslatokra, ötletekre, és a hozott tapasztalat tisztelete
  • Minden eszköz és magas szintű munkakörnyezet a sikeres munkához

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • FÓT, M0 autóút mellett az East Gate Business Parkban

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Fót

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.