Auto Palace Délpest Kft.

Az Auto Palace Dépest Kft. egy holland tulajdonú vállalatcsoport egyik kiemelkedő tagja, melynek csapatába Marketing asszisztens kollégát keresünk. Cégcsoportunk jelenleg 2 telephelyen, több márkakereskedésben és márkaszervizben közel 120 főt foglalkoztat. Csapatunkat egy megbízható és tapasztalt munkatárssal szeretnénk bővíteni, aki szívesen dolgozna egy dinamikusan fejlődő márkával.

Főbb feladatok, munkák:

    • Kapcsolattartás az importőr cégekkel
    • Online és offline kampányok koordinálása
    • Éves budget tervezése, elszámolások készítése
    • Időszakos rendezvények szervezése, lebonyolítása
    • Reklámanyagok tervezése, rendelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
    • 1-3 év releváns tapasztalat
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Online marketing területen szerzett gyakorlat
    • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
    • Fejlődési lehetőség
    • Kulturált, modern munkakörnyezet
    • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1186 Budapest, Cziffra György utca 15.

Amennyiben felkeltette érdeklődését állásajánlatunk, a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldje el hozzánk önéletrajzát még ma!