Budapesti Operettszínház

Főbb feladatok, munkák:

    Feladata:

    - a színház marketing munkájának, reklám-, propaganda tevékenységének szervezése.

    - Közreműködik az évados marketing terv kidolgozásában, a kampányok lebonyolításában.

    - Közreműködik az éves és egyedi média-együttműködési megállapodások kidolgozásában, előkészítésében, nyilvántartásában.

    - Aktívan részt vesz a rendelkezésre álló hirdetési felületek tervezésében, beosztásában, koordinálásában, az ezzel kapcsolatos adminisztrációban.

    - Közreműködik a havi műsorok, propagandaanyagok, műsorfüzetek, plakátok, szórólapok és egyéb kiadványok elkészítésében, kiajánlja gazdálkodó szervezeteknek, pénzintézeteknek és egyéb érdeklődőknek a színház reklám lehetőségeit.

    A munkakör elbírálás után azonnal betölthető.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Pályázati feltételek: középfokú végzettség,marketing és reklámmenedzser szakképesítés ,angol nyelvből középfokú társalgási szintű nyelvtudás, felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).

      Elvárt kompetenciák: szervezőkészség, tárgyalási és kommunikációs készség írásban és szóban, konfliktuskezelő képesség, együttműködési és kapcsolatteremtő készség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előny a főiskolai végzettség (kommunikációs és marketing szak), színházban szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

      Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992.évi XXXII. törvény rendelkezései az irányadók.

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Kommunikáció és PR
    • Marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1065 Budapest, Nagymező utca 17.

    A pályázat részeként benyújtandó: fényképes szakmai önéletrajz, rövid motivációs levél,iskolai bizonyítványok másolatai, adatkezelési nyilatkozat,melyben hozzájárul a pályázattal kapcsolatos személyes adatainak kezeléséhez.