header

A DLA Piper Hungary a jogi csapat magas szintű marketing támogatásához keres új munkatársat. Előzetes marketing tapasztalat előny, de nem szükséges. Ha magas szinten bánsz az Excel táblákkal, és varázslatos PowerPoint prezentációkat készítesz, jól beszélsz angolul, precíz vagy és csapatjátékos, akkor várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióba:

MARKETING ASSISTANT

Jellemző feladatok

  • a DLA Piper admin rendszerében végzett ügy és ügyfél adminisztráció
  • naptárak nyomon követése, határidők betartása
  • adatbázisok kezelése, napra készen tartása
  • PowerPoint prezentációk készítése angol és magyar nyelven
  • dokumentum formázások, riportok, összegzések készítése excel-ben
  • részvétel az általános, adminisztratív, támogató feladatokban
  • aktív részvétel az iroda belső és külső rendezvényeinek szervezésében és lebonyolításában

Elvárásaink

  • adminisztratív, vagy marketing területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • kommunikációképes angolnyelvtudás szóban és írásban
  • MS Word; Excel és PowerPoint magas szintű ismerete
  • precizitás, a részleteket is szem előtt tartó attitűd
  • csapatszellem
  • ”Can do” hozzáállás

Előny jelenthet

  • marketing tapasztalat
  • jogi területen szerzett adminisztratív tapasztalat
  • reklámügynökségi, design, vagy digitális ügynökségi tapasztalat
  • ügyfélszolgálati tapasztalat
  • gyors és gépírás tudás
  • ECDL vizsga, vagy annak megfelelő szintű  IT ismeretek

Miért érdemes minket választani?

  • versenyképes bért és juttatási csomagot kínálunk (széles Cafeteria paletta és egészségbiztosítási csomag)
  • kiemelten fontos számunkra kollégáink folyamatos képzése
  • hosszú távú lehetőséget és stabilitást biztosítunk kollégáink számára
  • nyitottak vagyunk a fiatalokra, de megbecsüljük az idősebbek tapasztalatát is
  • irodánk modern és kiválóan felszerelt, gyönyörű kilátással, világos munkaterekkel, a legmodernebb eszközökkel

Ha szívesen kipróbálnád magad csapatunkban, angol nyelvű jelentkezésed várjuk. Az önéletrajz mellé kérjük csatolj egy PPT-ben készült magyar, vagy angol nyelvű rövid bemutatkozót, arról, miért jelentkezel a pozícióra.

Cégnév: DLA Piper Kft.