Dinamikusan fejlődő pénzügyi szolgáltató csoport bővíti értékesítési csapatát és agilis kollégát keres az alábbi pozícióba:

LÍZING ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • pénzügyi lízingtermékek értékesítése vállalkozások részére
  • tájékoztató jellegű ajánlatok készítése
  • új értékesítési csatornák kidolgozása
  • új szállítói kapcsolatok kialakítása

Elvárások:

  • pénzügyi ismeretek
  • 1-2 éves kereskedelmi banki hitelezési és/vagy pénzügyi lízing finanszírozási tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • ambíció és proaktivitás

Ami kínálunk:

  • megbízható, jó hangulatú munkahely Budapesten
  • versenyképes, fix és teljesítményfüggő bérezés, egyéb juttatások
  • személygépjármű magáncélú használata
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik a magas szintű és megoldás-orientált ügyfélkiszolgálásban hisznek és fontos számukra a támogató vállalat és csapat.

Pályázati anyagát (fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével) küldje el a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: Next-Time Kft.