Feladatok:

Munkatársat keresünk megújuló toborzási csapatunkba, az ország egyik vezető munkaerő-kölcsönző cégcsoportjába, az EuJobs-HR Groupba (korábbi EuCsoport), melynek egyik tagja az euDiákok is. Cégcsoportunk minden munkaképes és dolgozni akaró korosztálynak munkát biztosít 16 évestől 99 éves korig. Feladataid lennének: - Social média kampányok lebonyolítása. - Álláshirdetések kreatív szövegezése. - Facebook, Instagram posztolások, kreatív álláshirdetés feladása. - Kampányokhoz kapcsolódó tartalmak gyártása (álláshirdetés vagy poszt szövegezése). - Online grafikai anyagok elkészítése Adobe Photoshop segítségével. - Proaktív javaslattétel a toborzás hatékonyabbá tételére. - Folyamatos fejlődés online marketing eszközök terén. - Folyamatos riportálás társosztályok felé. - Egyeztetéseken való részvétel. - Operatív kapcsolattartás középiskolákkal és egyetemekkel.

Elvárások:

Nálunk a helyed, ha: - Nappali tagozatos aktív hallgató vagy. - Jártas vagy a közösségi média felületek kezelésben. - Jól ismered és használod a Microsoft Office csomagot. - Pontos vagy és precíz. - Ismered az Adobe Photoshop programot, ha nem, akkor hajlandó vagy megtanulni. - Kiválóan és könnyen fogalmazol írásban és szóban. - Kezdeményező vagy.

Amit kínálunk:

Alapbér: br: 1105 Ft/óra, de a béred nálunk az eltöltött idő függvényében növekszik!
Cégnév: EU-DiákOK Iskolaszövetkezet
Jelentkezés online: norbert.zsirmon@eujobshrgroup.hu