SPECIÁLTERV Kft.

Látványtervező építész vagy Számítógépes grafikus

A közlekedési létesítmények, utak, vasutak, hidak tervezésében meghatározó, 21 éves múltra visszatekintő SPECIÁLTERV Kft. most lehetőséget kínál, hogy csatlakozz hozzánk, mind pályakezdő, mind gyakorlott tervező kategóriában.

Főbb feladatok, munkák:

Az új munkatárs alapvető feladata hidak és egyéb érdekes létesítmények bemutatását segítő látványtervek, grafikai megjelenések, közérthető tájékoztató anyagok, kiadványok előkészítése minden lehetséges tervszinten. Építészek és grafikusok jelentkezését egyaránt várjuk. Amennyiben építész vagy, és építészeti tervezői gyakorlattal rendelkezel, részvételi lehetőséget kínálunk nem kizárólag hidjaink megjelenítésében, de a megjelenés tervezésében is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építész 3D és grafikai programok ismerete,
  • PR feladatok önálló menedzselése, kiadványok szerkesztése
  • széleskörű átlátó képesség, munkavégzés csapatban, igényesség (szakmai fejlődésre, és a kiadott tervek minőségére),
  • angol nyelv ismerete (minimum középfokon).

Külön öröm, ha az alábbiaknak is megfelelsz:

  • grafikai, látványtervi referenciák
  • építészeti tervezői gyakorlat
  • további 3D-s modellező szoftver ismerete
  • tervezői jogosultság megléte

Amit kínálunk:

  • a tervezői szektorban kiemelkedő alapjövedelem, és az egyéni és csapatteljesítményt maximálisan elismerő prémiumrendszer
  • szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Mérnök
  • Építészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Kassák Lajos utca 81.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

Cégnév: SPECIÁLTERV Kft.