A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Takarék Kereskedelmi Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • A lakossági jelzáloghitelekhez kapcsolódó termékek termékmenedzseri tevékenységeinek ellátása,
  • Új termékek bevezetési feltételeinek kidolgozása,
  • Meglévő termékek életpályájának menedzselése,
  • Részvétel az értékesítési tevékenység támogatásának kidolgozásában,
  • Közreműködés a termékoktatásokban,
  • Együttműködés a fejlesztési és működtetési folyamatban résztvevő csoporton belüli és kívüli üzleti, szabályozó és háttérműveleti területekkel,
  • Kapcsolattartás a központi szakterületekkel, külső partnerekkel,
  • Részvétel üzleti és informatikai projektekben
  • Konkurencia-figyelés, -elemzés valamint a termék-innovációk és szabályozó környezet nyomon követése,
  • Kapcsolódó rendszerek üzleti gondozása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettségű,
  • Lakossági hitel termékek körében szerzett termékfejlesztési / termékmenedzseri tapasztalattal rendelkezik,
  • Hatékony munkavégzés jellemzi csapatban,
  • Önálló, megbízható és precíz,
  • Kreativitás, együttműködési készség és felelősségvállalási képesség jellemzi,
  • Írásbeli és szóbeli kommunikációs készsége kiváló,
  • Prezentációs készsége magabiztos,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezik,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik.

ELŐNYT JELENT:

  • kereskedelmi bankban, aktív termékek körében szerzett értékesítési tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos munkavégzés,
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat,
  • Nagyfokú szakmai önállóság,
  • Versenyképes kompenzációs csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.