Amennyiben szeretnél a magyar fedezetlen hitelezési piac egyik legdinamikusabban fejlődő, innovatív csapatában dolgozni, akkor köztünk a helyed. A Sberbank az elmúlt években személyi kölcsön és babaváró hitelezésben a szektor egyik legtöbb ügyfél akvizícióját végrehajtó szereplőjévé vált, jelentős piaci részesedésünk és tapasztalatunk van mind az online, mind a harmadikfeles értékesítési csatornákon végzett értékesítésben.

Lakossági folyószámla termékmenedzser

Főbb feladatok

  • Részvétel a stratégiaalkotásban, üzleti javaslatok önálló készítése és prezentálása (döntés előkészítés, bevétel-, költségelemzés, sales és marketing stratégia kidolgozása)
  • Folyamat- és rendszerfejlesztés: célunk, hogy az egyik leggördülékenyebb onboarding folyamatot alkossuk meg valamennyi értékesítési csatornánkra
  • Piackutatás, versenytárselemzés
  • Termékdokumentációk elkészítése
  • Jogszabályi megfelelések biztosítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 3-5 éves termékmenedzseri tapasztalat lakossági területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office aktív felhasználó szintű ismeretek
  • Innovatív, sikerorientált gondolkodásmód
  • Agilis gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú csapat, támogató munkakörnyezet
  • Vizibilitás, eredményeidet, sikereidet nálunk te prezentálhatod a felsővezetők és a menedzsment részére egyaránt
  • Részvétlei lehetőség külföldi projektekben, ha szeretnéd
  • Cafeteria, egészségbiztosítás
  • Versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Sberbank Magyarország Zrt.