Partnerünk, egy rendkívül dinamikusan bővülő és előremutató megoldásokat kínáló bank csapatának új munkatársát keressük LAKOSSÁGI BANKSZÁMLA TERMÉKMENEDZSER pozícióba.

A feladataid lesznek:

  • Elsősorban a bankszámla termékkör racionalizálása, menedzselése és új termék(ek) fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Részt veszel az online számlanyitási folyamat fejlesztésében valamint a folyamatok optimalizálásban
  • Nyomon követed a termékek jövedelmezőségét és árazási előterjesztéseket készítesz
  • Karban tartod a hirdetményeket, a szabályzatokat, dokumentumokat
  • Részt veszel a lakossági bankszámlák és a hozzá tartozó szolgáltatások értékesítésének szakmai támogatásában
  • Nyomon követed a jogszabályi változásokat és biztosítod az azoknak való megfelelést

Téged keresünk, amennyiben az alábbiak jellemzőek Rád:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Hitelintézetnél eltöltött legalább 3 éves lakossági bankszámla termékmenedzseri tapasztalat;
  • Alapos, precíz, agilis munkavégzés;
  • Magas szintű Excel ismeretek;
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás, szakmai nyelvismeret előny.

Mit kínálunk?

  • Szakmai változatosságot, folyamatos fejlődési lehetőséget biztosító pozíció;
  • A versenyképes alapbér mellett egyéb béren kívüli juttatásokat, kedvezményes házon belüli sportolási lehetőség;
  • Egy igazán családias, barátságos és támogató csapat;
  • Home Office lehetőség.
Cégnév: ADECCO Kft.