Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

LAKOSSÁGI BANKSZÁMLA TERMÉKMENEDZSER

FELADATOK:

  • A lakossági bankszámla termékportfólió kialakításában és (új termék) fejlesztésében való aktív részvétel
  • Aktív részvétel az árazási folyamatokban, valamint a termékek jövedelmezőségének nyomon-követése
  • Elemzések, kimutatások, döntés előkészítő anyagok készítése, részvétel a termékstratégia kialakításában
  • A lakossági bankszámlák és a hozzá tartozó szolgáltatások értékesítésének támogatása
  • A lakossági számla termékköréhez tartozó folyamatok felügyelete
  • Hirdetmények és szabályzatok készítése, karbantartása
  • Jogszabályi változások implementálása, jogszabályi megfelelések biztosítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

AKIT KERESÜNK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági, marketing/pénzügy)
  • Min. 2-3 éves lakossági banki/termékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolattartó készség
  • Célorientált és önálló problémamegoldás
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (felsőfokú/aktív tudás előnyt jelent)

ÁLLÁS BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Banki digitális csatornák / fintech megoldások ismerete
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • EU-s irányelvek ismerete (PSD2, PAD, GDPR)
  • Széleskörű piacismeret, nyitottság az új technológiák és irányok felé

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Vonzó juttatási csomag, munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér