A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Takarék Kereskedelmi Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • A lakossági bankszámla és pénzforgalmi termékek termékmenedzseri tevékenységeinek ellátása;
  • Új termékek bevezetési feltételeinek kidolgozása;
  • Részvétel az értékesítési tevékenység támogatásának kidolgozásában;
  • Közreműködés a termékoktatásokban;
  • Együttműködés a fejlesztési és működtetési folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli üzleti, szabályozó és háttérműveleti területekkel;
  • Kapcsolattartás a központi szakterületekkel, külső partnerekkel;
  • Konkurencia-figyelés, -elemzés, valamint a termék-innovációk és szabályozó környezet nyomon követése;
  • Kapcsolódó banki front-end rendszerek üzleti gondozása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség feltétel;
  • Lakossági bankszámla vagy pénzforgalmi termékek körében szerzett termékfejlesztési/termékmenedzseri tapasztalat;
  • Hatékony munkavégzés csapatban;
  • Önállóság, megbízhatóság és precizitás;
  • Kreativitás, együttműködési készség és felelősségvállalási képesség;
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
  • Magabiztos prezentációs készség;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

ELŐNYT JELENT:

  • Kereskedelmi bankban, passzív termékek körében szerzett értékesítési tapasztalat;
  • Kereskedelmi bankban, pénzforgalmi háttérterületen szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos munkavégzés;
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat;
  • Nagyfokú szakmai önállóság;
  • Versenyképes kompenzációs csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Termékfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.