• A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

    Takarék Kereskedelmi Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

  • FELADATOK:

    • A lakossági bankszámla és pénzforgalmi termékek termékmenedzseri tevékenységeinek ellátása;
    • Új termékek bevezetési feltételeinek kidolgozása;
    • Részvétel az értékesítési tevékenység támogatásának kidolgozásában;
    • Közreműködés a termékoktatásokban;
    • Együttműködés a fejlesztési és működtetési folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli üzleti, szabályozó és háttérműveleti területekkel;
    • Kapcsolattartás a központi szakterületekkel, külső partnerekkel;
    • Konkurencia-figyelés, -elemzés, valamint a termék-innovációk és szabályozó környezet nyomon követése;
    • Kapcsolódó banki front-end rendszerek üzleti gondozása.

    ELVÁRÁSOK:

    • Felsőfokú gazdasági végzettség feltétel;
    • Lakossági bankszámla vagy pénzforgalmi termékek körében szerzett termékfejlesztési/termékmenedzseri tapasztalat;
    • Hatékony munkavégzés csapatban;
    • Önállóság, megbízhatóság és precizitás;
    • Kreativitás, együttműködési készség és felelősségvállalási képesség;
    • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
    • Magabiztos prezentációs készség;
    • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
    • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

    ELŐNYT JELENT:

    • Kereskedelmi bankban, passzív termékek körében szerzett értékesítési tapasztalat;
    • Kereskedelmi bankban, pénzforgalmi háttérterületen szerzett tapasztalat.

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Változatos munkavégzés;
    • Jó hangulatú, dinamikus csapat;
    • Nagyfokú szakmai önállóság;
    • Versenyképes kompenzációs csomag.

    Állás, munka területe(i):

    • Bank, Biztosítás, Bróker
    • Banki, Biztosítási szakügyintéző
    • Termékfejlesztés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, VIII. kerület

    Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.