A SIGNAL IDUNA Biztosító Zrt. Németország egyik vezető pénzügyi konszernjének magyarországi leányvállalata, a magyarországi biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője budapesti központjába keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Lakásbiztosítási termékmenedzser (SIG 13)

FŐBB FELADATAID:

  • szenior termékmenedzser vezetése mellett lakásbiztosítási termékfejlesztési feladatok ellátása; új termékek kifejlesztése, meglévő termékek karbantartása
  • társosztályokkal való együttműködés, kapcsolattartás - különösen az informatikai osztállyal, jogi osztállyal, kárrendezési területtel, oktatási osztállyal, valamint az értékesítési hálózattal
  • piac és konkurenciafigyelés és elemzés
  • portfólió monitoring
  • házon belüli projektekben való aktív részvétel
  • IT fejlesztések koordinálása, tesztelése
  • értékesítés támogatásához kapcsolódó külső és belső kommunikációs anyagok, valamint oktatási anyagok elkészítése
  • biztosításai termékek oktatása

RÓLAD:

  • számítunk rád, amennyiben rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • előny, ha tudsz angolul vagy németül
  • van minimum 1 éves vagyonbiztosítási termékfejlesztési területen szerzett tapasztalatod
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre is készen állsz
  • jó problémamegoldó vagy
  • stratégiában gondolkodsz
  • magabiztos számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (Microsoft Office ismeretek)
  • precíz és terhelhető vagy

AMIT KÍNÁLUNK:

  • korrekt alapfizetés mellett, béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk (cafeteria juttatások, biztosítási szolgáltatás, utazástámogatás akár 100%-ban)
  • stabil, megbízható munkahely vagyunk a válság idején is és hosszú távon is számítunk Rád

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva küldött friss szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük, tüntesd fel: lakásbiztosítási termékmenedzser (SIG 13)

Cégnév: SIGNAL IDUNA Biztosító Zrt.