Patika Tükör Kft.
A Patika Tükör Lapkiadó Kft. bővülő csapatába tapasztalattal rendelkező
keres.

Elvárások

  • Kiemelkedően precíz személyiség
  • Haladó felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MAC és PC, MS office kompetencia
  • Gyors és határozott problémamegoldó képesség
  • Párhuzamos feladatok menedzselésére való képesség
  • Hasonló területen szerzett minimum egy éves tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit ajánlunk

  • Fiatalos, jó kedélyű csapatban való munka lehetősége
  • Stabil megbízható kiadói háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes, zuglói környezet

Feladatok

    Leendő kollégánk feladata a kiadó print és online portfóliójának értékesítése és marketing munka támogatása, adminisztrálás, elemzések, riportok készítése, a gördülékeny munkamenet biztosítása.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.