A Praktiker Kft. fiatal reklámügynöksége, új csapattagot keres! Remek kollégákkal és izgalmas lehetőségekkel várunk
munkatársként.

Milyen feladatok várnak rád:

    • Social media stratégiák elkészítése és prezentálása
    • Social media kampányok teljes menedzselése (tematikus és egyedi tartalmak szerkesztésétől egészen a kommentek figyelemmel kíséréséig és az események teljes körű lebonyolításán keresztül)
    • Social trendek és újdonságok követése és ismerete

Téged keresünk,ha:

    • Felsőfokú végzettséggel és 1-3 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezel
    • Kreatív és kommunikatív személyiség vagy
    • Naprakész és átfogó ismereteid vannak az online marketing világáról és a közösségi média trendekről (Facebook, Instagram, LinkedIn)

Miért jó nálunk dolgozni?

    • Családias a légkör, és segítőkészek kollégák vesznek körül
    • Változatos, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak rád
    • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen csatlakoznál egy reklámügynökség csapatához, kérünk küldd el önéletrajzod a JELENTKEZEM gombra kattintva.