Generali Biztosító Zrt.

GENERALI BIZTOSÍTÓ ZRT.
Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.
SZÜKSÉG VAN RÁNK!
NEKÜNK PEDIG RÁD!
Kommunikációs és Rendezvényszervezési Területünk

Kommunikációs szakértőt

keres határozott időre kismama pótlására.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy tartalmainkkal információt nyújtsunk, izgalmas rendezvényeinkkel pedig élményt szerezzünk a vállalaton belüli és kívüli közösségeknek egyaránt. Összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Kit keresünk?

  • Egy sokoldalú tehetségre, proaktív hozzáállású, jó íráskészségű, empatikus személyiséggel rendelkező profi kommunikációs szakértőre van szükségünk, aki
  • kommunikációs szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • tárgyalóképes szinten használja az angolt szóban és írásban egyaránt,
  • 3-5 év szakmai tapasztalattal bír,
  • „B” kategóriás jogosítványa van és rendszeresen vezet.
  • Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, TALÁN MÉG NEM IS GONDOLNÁD, DE KÖZÉNK TARTOZOL!

Feladataid lesznek:

  • Külső (pr) és belső kommunikációs kampányok projektmenedzsmentje, irányítása;
  • Koncepcióalkotás;
  • Tartalomgyártás, szövegírás;
  • Prezentációkészítés;
  • Sajtófigyelés;
  • Ügynökségekkel való együttműködés;
  • Adminisztratív feladatok.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • Pénzügyi affinitás a biztosítási szektor megismeréséhez;
  • Ügynökségi tapasztalat.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • A járvány ideje alatt teljes home office lehetőség.
  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Home office lehetőség heti rendszerességgel.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ami a pályázathoz szükséges:

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege megengedi - ez a munkaköreink kb. 94%-a - a járvány ideje alatt Home Office lehetőségével támogatjuk a munkavégzést, melyhez laptopot, mobilflotta keretében hang és mobilinternet elérést biztosítunk.

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege nem engedi meg vagy csak részben engedi meg a Home Office munkavégzést, fokozott biztonsági intézkedéseket vezettünk be:

  • folyamatos, napközbeni fertőtlenítés van az irodaházakban,
    a mosdókon kívül is plusz fertőtlenítő állványokat helyeztünk el a közösségi terekben,
  • biztosított, hogy az irodaházakban dolgozók 2 m távolságban üljenek egymástól,
  • az ügyfélterekben plexit helyeztünk a dolgozók és betérő ügyfelek közé és napi extra  fertőtlenítést végzünk zárás után,
  • minden munkatársunk számára 2 db maszkot biztosítottunk.

Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk.

Beléptetéskor minimalizáljuk a személyes találkozás szükségességét.

Minden olyan pozíciónál, ahol azt a munka jellege lehetővé teszi, a betanulási időszakot is távoli eléréssel biztosítjuk.

Cégnév: Generali Biztosító Zrt.