A Provident Pénzügyi Zrt. Kommunikációs és Vállalati Kapcsolatok Igazgatósága új munkatársat keres

Kommunikációs szakértő

pozícióba, amely egyszerre jelent egy több ezer fős, nemzetközi hátterű vállalatnál karrierépítési és önmegvalósítási lehetőséget, és egyben valódi érték- és kultúraformáló felelősséget is a belső és külső közösségeink életében, amely nagyszerű lehetőség egy tettrekész, lelkes és gyakorlott csapatjátékos számára.

Amivel a Providentnél várunk:

Stabil és innovatív, de mégis családias környezetben dolgozunk otthonról és az irodából egyaránt. Fontos számunkra a rugalmasság, így a munkarendünk egyensúlyban van a magánéletünkkel. Közösségünk rendkívül összetartó és támogató, bármikor számíthatunk egymásra.

Amiben számítunk szakértelmedre:

  • részvétel az éves kommunikációs terv elkészítésében és végrehajtásában;
  • belső vállalati rendezvények szervezése, CSR tevékenységek lebonyolítása;
  • PR, social média, sajtómegjelenések koordinálása, ügynökségekkel való közös együttműködés;
  • aktív részvétel a vállalatcsoport globális és lokális kommunikációs projektjeinek lebonyolításában;
  • Employer branding építésében szoros együttműködés a HR területtel
  • háttéranyagok, döntés-előkészítő dokumentumok, összefoglaló riportok készítése magyar és angol nyelven.

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább 1-3 év kommunikációs területen - elsősorban belső kommunikáció és vállalati rendezvényszervezés terén - szerzett munkatapasztalat;
  • felsőfokú végzettség;
  • kiváló beszéd- és íráskészség magyar és angol nyelven egyaránt,
  • kiváló koordinációs- és szervezőkészség, projektek önálló menedzselése;
  • dinamikus, rugalmas személyiség, akit magas minőség és igényesség jellemez a munkavégzésben;
  • kreatív gondolkodás;
  • asszertív kommunikáció, kiemelkedő együttműködési képesség;
  • üzleti szemlélet.

Ami előnyt jelent számodra:

  • nagyvállalati vagy multinacionális munkakörnyezetben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk a számodra:

  • Stabil hátterű munkahely magyar és nemzetközi jelenléttel;
  • támogató, együttműködő, jó hangulatú közösség;
  • rugalmas munkaidő;
  • változatos, önálló feladatok, új kihívások;
  • fejlődési és továbbképzési lehetőségek;
  • otthoni munkavégzési lehetőség;
  • professzionális, modern irodai környezet;
  • alapbér mellett teljesítmény alapú éves bónusz;
  • cafeteria; egészségbiztosítási szolgáltatás;
  • laptop, mobiltelefon.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Provident Pénzügyi Zrt.