MEGA FILM Kft.
Munkatársat keresünk

Kommunikációs szakértő

pozícióba.
A MEGA FILM Kft. 1997-ben történt megalakulása óta vesz részt a magyar filmgyártásban. Az elmúlt 23 év során az általa készített filmeknek több mint 4 millió nézője volt a magyar filmszínházakban, és számtalan nemzetközi fesztiválon mutatták be őket, ahol rangos elismerésekben is részesültek. A cég folyamatosan jelen van a magyar filmiparban filmek, televíziós filmek, sorozatok, és dokumentumfilmek gyártásával.

Főbb feladatok, munkák:

  • az ügyvezető irányítása alatt ellátja a Társaság feladataihoz kapcsolódó kommunikációs feladatokat;
  • megtervezi, koordinálja és végrehajtja a Társaság kommunikációs, marketing PR-tevékenységét;
  • tervezi és figyelemmel kíséri a kommunikációval kapcsolatos költségeket, kezdeményezi a kapcsolódó szerződések megkötését;
  • több projekt egyidejű kezelése, a tervezés, szervezés és dokumentáció biztosítása;
  • szükség esetén projektek újratervezése;
  • a Társaság kommunikációs és PR-csatornáinak működtetése,
  • szövegírás, szerkesztés, tartalom-előállítás a bemutatandó tartalmakra vonatkozó témákban,
  • háttéranyagok összeállítása,  sajtóközlemények megírása, kiadása és koordinálása,
  • sajtórendezvények tervezése és kivitelezése,
  • sajtófigyelés, megjelenések elemzése, sajtólisták kezelése,
  • sajtókapcsolatok ápolása,
  • kreatív tartalmi megoldások kitalálása,
  • stratégiai és taktikai médiatervezés és a futó projektek menedzsmentje
  • a Társaság kommunikációs/PR, marketing modelljének, arculati tevékenységének fenntartása, szem előtt tartva a vállalat speciális piaci helyzetéből fakadó sajátosságokat
  • társaság belső-, külső kapcsolatainak kezelése, társasági rendezvények szervezése
  • együttműködés kommunikációs és marketing pályázatok lebonyolításában
  • online sajtó és offline média megjelenések szervezése, a Társaság publikus weblapja tartalmának menedzselése
  • marketing tevékenység támogatása, rendezvényeken a vállalatképviselete
  • a tartalmakról meghatározott tartalomismertetők összeállítása
  • prospektusok, tájékoztatók, a Társaság eredményeit bemutató kiadványok és egyéb marketing anyagok frissítése, koordinálása, igény szerint nyomdai előkészítése
  • új tartalmak bemutatásának kommunikációs segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 3-5 év szakirányú tapasztalatra PR, kommunikációs területen,
  • social media menedzsment tapasztalatra,
  • kommunikációs kampányok tervezésében és megvalósításában szerzett jártasságra,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészségre,
  • aktív sajtókapcsolatokra (főként média, szórakoztatóipari sajtó),
  • kommunikációs csatornák professzionális használatára, valamint
  • gyors reagáló- és áttekintési képességre.
  • erős szakmai angol nyelvismeret szóban és írásban
  • káprázatos prezentációkészítési tehetség (tartalmi és formai oldalról egyaránt)
  • terhelhetőség, elkötelezettség, proaktivitás, stratégiai gondolkodásmód
  • felsőfokú kommunikációs és/vagy marketing szakirányú végzettség
  • kreativitás és magas szintű kommunikációs készség
  • nyitottság csapatban együttműködésre, mindemellett önálló munkavégzésre való képesség
  • problémamegoldó képesség, jó elemző és szervező készség
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • irodai szoftverek magas szintű felhasználói ismerete (MS Office alkalmazások, kiadvány/hírlevél szerkesztők, grafikai programok)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • filmgyártás területen szerzett releváns kommunikációs tapasztalat
  • kommunikációs ügynökségnél szerzett tapasztalat
  • gyakorlat digitális tartalomkezelésben
  • marketing tapasztalat

Amit kínálunk:

  • egy dinamikusan fejlődő Társaság sikerének leszel részese, egyúttal folyamatos fejlődési lehetőségek és új kihívások is várnak rád,
  • jó hangulatú, szakmailag elkötelezett csapatban dolgozhatsz,
  • versenyképes fizetés
  • szuper csapat, móka és kacagás
  • izgalmas projektek, szoros kapcsolat a filmszakmával
  • kreatív ötletek kibontakoztatásának lehetősége
  • versenyképes jövedelem
  • Stabil hátterű, hosszútávú tervekkel rendelkező munkaadó
  • sportolási lehetőség biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Filmgyártás
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Tétényi út 84.

Jelentkezés: fizetési igény megjelölésével, önéletrajz és motivációs levél beküldésével.

Cégnév: MEGA FILM Kft.