MVM CEEnergy Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kommunikációs szakértő

Feladatok

  • Támogatja a Társaság kommunikációs tevékenység tervezéséhez és megvalósításához kötődő társasági feladatok végrehajtását;
  • Támogatja a Társaság éves vevői elégedettségvizsgálatát;
  • Felelős a reprezentációs és arculati anyagok, ajándékok, stb. megrendeléséért;
  • Elvégzi a marketing raktárkészlet kezelését és a leltár vezetését;
  • Felelős az SAP SRM-mel, illetve kommunikációs szakterülethez kapcsolódó szerződések véleményezési folyamatával kapcsolatos feladatok végrehajtásáért;
  • Részt vesz a marketingkommunikációs terv összeállításában;
  • Elvégzi a Társaság külső- és belső kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó feladatokat;
  • Előkészíti és koordinálja a Társaság belső szakmai képzési programjának megvalósítását;
  • Felelős a Társaság sajtófigyelési tevékenységének megvalósításáért;
  • Kommunikációs támogatást nyújt a Társaság külső rendezvényeinek hatékony megszervezéséhez;
  • Koordinálja a Társaság dolgozóinak részvételét az MVM Csoport más tagvállalatainak szervezésében megvalósuló rendezvényeken;
  • Felelős a társasági CSR tevékenységéhez kötődő adminisztratív feladatok végrehajtásáért;
  • Támogatja a kommunikációs vezető szakértő munkáját.

Amit kérünk

  • felsőfokú (főiskolai/egyetemi) szakirányú végzettség;
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office magabiztos alkalmazása;
  • angol nyelv felsőfokú ismerete (más nyelv ismerete előny);
  • önálló, precíz és következetes munkavégzés;
  • agilitás;
  • állandó fejlődési igény;
  • megoldásorientált személyiség;
  • sajtókommunikációs tapasztalat és a terület iránti érdeklődés előnyt jelent.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás)
  • a legszélesebb tevékenységi körrel rendelkező energia vállalatcsoport valamint a nemzetközi földgázipar és -piac működésének megismerése
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat
  • üdülési, sportolási lehetőségek
  • munkavállalók egészségmegőrzését célzó juttatások: napi gyümölcs, kedvezményes fitness lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület, Váci út 144-150.

Cégnév: MVM CEEnergy Zrt.