Denso Gyártó Magyarország Kft.

A DENSO Corporation 1949-ben a Toyota-csoportból kiválva alakult meg Japánban.

A cégcsoport több mint 5000 főt foglalkoztató magyarországi vállalata autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozik. Termékei között találhatóak különböző rendszervezérlő egységek, illetve a közös nyomócsöves rendszer elemei.

A DENSO Gyártó Magyarország Kft. székesfehérvári HR csapatába keres

KOMMUNIKÁCIÓS SPECIALISTA

munkatársat határozott időre .

Hirdetés szövege:

    • Vállalati rendezvények szervezése és koordinációja
    • Kiadványok szerkesztése (vállalati brosúra, hírlevél, céges magazin stb.)
    • Belső és külső kommunikációs eszközök működtetése, fejlesztése
    • Hivatalos facebook kommunikáció működtetése
    • A vállalaton belüli információ áramlás és kommunikáció koordinálása
    • Elégedettségi felmérések lebonyolítása és az akciótervek nyomon követése
    • Hirdetések és egyéb média-megjelenések koordinációja
    • Vezetői prezentációk, összefoglalók készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú humán erőforrás vagy kommunikációs végzettség
    • Magabiztos angolnyelv-tudás szóban és írásban
    • MS Office felhasználói, átlagos szintet meghaladó ismerete
    • Képesség önálló munkavégzésre
    • Kreativitás
    • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
    • Precizitás
    • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi munkakörnyezet
    • Fiatalos, lendületes csapat
    • Versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
    • Féléves bónusz
    • Színes, változatos munka
    • Munkába járás támogatása
    • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Holland fasor

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold a magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!