A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Kommunikációs specialista / Communication expert (LV)

Feladatok:

  • Kommunikációs projektek tervezése és kivitelezése;
  • Hatékony hozzájárulás a vállalat munkáltatói arculatának kialakításához (Employer Branding, munkáltatói márkaépítés, HR Marketing);
  • Vállalati belső kommunikációs eszközök fejlesztése;
  • Internet oldal szerkesztése, webes megjelenések, közösségi média oldalak kezelése;
  • Kép- és grafikai anyagok elkészítése, szerkesztése,
  • Külső és belső média-megjelenések tartalmának összeállítása, formai lektorálása;
  • PR kapcsolatok ápolása;
  • CSR feladatok ellátása, stratégia előkészítése, CSR projektek kivitelezése.

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség (Marketing, PR, kommunikáció);
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat vállalati vagy ügynökségi oldalon (marketing, belső kommunikáció, kommunikációs munkatárs, kommunikációs szakértő, márkaépítés, Social Media, Online Marketing, PR, CSR, Communication Expert, Specialist, Coordinator);
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Jó fogalmazási és szövegírói készség;
  • Kommunikációs szintű ANGOL nyelvismeret;
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Photoshop, InDesign, Illustrator);
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Alsónémedi / Dunaharaszti környéke

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Tech People Hungary Kft.