Az Országgyűlés legfőbb pénzügyi és gazdasági ellenőrző szerve, az

ÁLLAMI SZÁMVEVŐSZÉK

pályázatot hirdet

KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony 3 hónap próbaidő kikötésével.
A foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.
Munkavégzés helye:  Magyarország, elsősorban Budapest.

Feladatok:

  • az Állami Számvevőszék kommunikációs és sajtókapcsolati tevékenységének támogatása;
  • sajtóanyagok, sajtóközlemények összeállításának támogatása;
  • sajtóval való napi szintű kapcsolattartás;
  • hírek készítése, szerkesztése az ÁSZ Hírportáljaira;
  • az ÁSZ hasznosulási területeiről szóló kommunikációs elemzések összeállítása

Bérezés és juttatások:

Megállapodás szerint

Pályázati feltételek, elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • hírírásban és szerkesztésben szerzett tapasztalat;
  • kommunikációs és médiatapasztalat;
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete;
  • online kommunikációban szerzett tapasztalatok;
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • legalább középfokú angol / német / francia nyelvismeret,
  • élő sajtókapcsolatok;
  • közintézményi kommunikációban szerzett tapasztalat;
  • hírírásban és szerkesztésben szerzett több éves gyakorlat;
  • többéves médiatapasztalat.
  • a munkakörhöz kapcsolódóan vezetői ajánlás (név, beosztás, elérhetőség megjelölésével)

Elvárt kompetenciák:

  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;
  • nagyfokú önállóság
  • kreativitás;
  • felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság;
  • terhelhetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. március 11.

A pályázat elbírálásának rendje:

Telefonos (opcionálisan videó hívással egybekötött) meghallgatásra a pályázati kiírásban foglaltaknak megfelelő pályázók kerülnek behívásra a pályázat benyújtását követően folyamatosan, a pályázati határidő leteltét követő 30. napig.

A pályázatot a benyújtási határidőt követő 30. nap után lezártnak kell tekinteni.

A pályázat benyújtásának helye és módja

Jelentkezni az Állami Számvevőszék állásajánlataira csak az elektronikus felületen keresztül lehet.

A jelentkezéshez szükséges űrlap a lenti Jelentkezem gombra kattintva, az Állami Számvevőszék honlapján a  főlap jobb oldalán található JELENTKEZÉS gombbal érhető el. Az űrlap kitöltésével az Ön adatai bekerülnek pályázati rendszerünkbe.

A pályázónak az űrlapon csatolnia kell:

  • szakmai önéletrajzot (jelentkezéskor letölthető)
  • motivációs levelet
  • szakképesítést, nyelvtudást igazoló bizonyítvány(ok) másolatát

A pályázati részvételhez a pályázónak hozzájáruló nyilatkozatot kell adnia adatai kezeléséről, melyet az űrlap „Nyilatkozatok” részben tehet meg.

Az űrlap „pozíció megjelölése” részén jelölje meg a „Kommunikációs munkatárs” munkakört.

Cégnév: Állami Számvevőszék