Feladatok:

- Vállalati kommunikációs feladatok végrehajtásának előkészítése, kivitelezése és a
megoldás hatékonyságának elemzése
- Tájékoztatási, kiadvány-szerkesztési, rendezvény- és kiállítás- szervezési, hirdetési, stb. feladatok ellátása
- Kommunikációs projekteket koordinálása
- A hazai és a külföldi médiában megjelenő újságcikkek monitorozása
- Kommunikációs terv kidolgozásában és végrehajtásában, a Társaság vizuális
arculatának kidolgozásában és gondozásában (pl. az aktuális videók, reprezentációs ajándékok), a Vállalat protokolltevékenységének ellátásában való aktív részvétel
- Nyilvántartási és adminisztrációs feladatok
- Beérkező szponzorációs kérelmek összegyűjtése és feldolgozása
- Pályázatok, kérdőívek lebonyolítása
- Sajtó képviselőivel való kapcsolattartás
- Gyárlátogatások és rendezvények szervezése, lebonyolítása
- Vállalati honlap kezelése és karbantartása

Elvárások:

- Felsőfokú bölcsész, vagy közgazdász végzettség
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (C1)
- 3-5 éves újságírói, szerkesztői és média ismeret, esetleg külképviseleti diplomata tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven
- Francia nyelvtudás és gyógyszeripari tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Stabil, családbarát és rugalmas vállalat
- Nemzetközi ismertség a piacon
- Rugalmas munkarend és home office lehetőség
- Kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- Vállalati üdülők
- Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Egyéb információ az állásról:

Gyógyszeripari partnerünk budapesti központjába új munkatársat keresünk, kommunikációs területre.
Kapcsolattartó:
Randstad Consultant