Siemens Zrt
Gizella úti telephely

    A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

    Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A kommunikációs osztály munkájának adminisztratív támogatása
  • Az osztályra beérkező levelek, megkeresések kezelése
  • Külső, belső rendezvények szervezése
  • Kommunikációs kampányok támogatása
  • Kiadványok szerkesztése
  • Kommunikációs anyagok megírása
  • Internet, intranet szerkesztése
  • Eseménynaptár kezelése

Mi különböztet meg téged másoktól?

  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló szervezőkészség
  • Jó kommunikációs képesség, szóban és írásban egyaránt
  • Stressztűrő képesség
  • Csapatban és egyedül is képes munkáját végezni
  • Feladatok önálló priorizálása és végrehajtása

Mi jelenthet előnyt a kiválasztás során?

  • Német nyelvtudás

Miért a Siemens?

    Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva!