PIARISTA REND MAGYAR TARTOMÁNYA
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Kommunikációs munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • A kommunikációs munkatárs a tartományi stratégia céljai és keretrendszere mentén, a kommunikációs stratégia szakterületi vezetőjeként dolgozik.
  • Együttműködik és kapcsolatot tart a tartományi vezetéssel, a Tartományfőnökség részlegvezetőivel és az intézmények kommunikációs felelőseivel.
  • Rendszerszinten támogatja a külső és belső kommunikációt, kommunikációs rendszert és folyamatokat dolgoz ki.
  • Menedzseli a tartomány kommunikációs tevékenységét:
o tartalmat gyárt, szerkeszt
o híreket és cikkeket ír
o kezeli a közösségi média csatornáit
o szerkeszti a tartományi weboldalakat
o gondozza az egyéb csatornákat (hírlevél, print anyagok, podcast)
o koordinálja a tartalomfejlesztést, felügyeli az online kommunikációt
o kapcsolatot tart a sajtóval, sajtófigyelést végez
  • A kommunikációs felelősségek mentén támogatja a tartományi események (rendezvények, találkozók) eredményes megvalósítását (fotózás, online és nyomtatott vizuális anyagok készíttetése, sajtókommunikáció).
  • A tartományi stratégia mentén tartalomfejlesztést végez, támogatja a különböző stratégiai területek munkacsoportjainak belső és külső kommunikációját.
  • Kapcsolatot tart az egyetemes rendi kommunikációs irodával.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol vagy spanyol társalgási szintű nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • önállóság, pontos munkavégzés
  • rendszerszintű gondolkodás
  • terhelhetőség
  • nyitottság csapatban való együttműködésre.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Keresztény elköteleződés,
  • piarista kötődés (öregdiák, szülő stb.),
  • szakirányú egyetemi végzettség,
  • fotózásban szerzett gyakorlat,
  • vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • A fiatalok, különösen a rászorulók neveléséért, fejlesztéséért elkötelezett csapat,
  • belvárosi munkahely,
  • inspiráló, szép munkakörnyezet,
  • minőségi emberi kapcsolatok,
  • változatos, kreatív szakmai feladatok, szakmai fejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye: Piarista Tartományfőnökség, 1052 Budapest, Piarista köz 1.
Munkaidő: teljes munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Spanyol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Piarista köz 2.

A jelentkezéshez szükséges:
  • fényképes magyar nyelvű önéletrajz,
  • a munkakör betöltésével kapcsolatos motivációs levél,
  • bruttó fizetési igény megjelölése.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2021. 01. 25.

Piarista Rend Magyar Tartománya
Cégnév: PIARISTA REND MAGYAR TARTOMÁNYA