INDIGO Communications Kft.

Az Indigo Communications csapatába keresünk elhivatott, a változatosságot szerető, az ügyfelekhez felelősséggel viszonyuló, a feladatok iránt elkötelezett kommunikációs munkatársat.

Feladatok:

    • szövegírás
    • social media tartalomgyártás
    • részvétel események szervezésében, lebonyolításában
    • forgatások, interjúk szervezése
    • sajtómunka

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • nem félnek önállóan gondolkodni és cselekedni
    • kreatív íráskészséggel rendelkeznek
    • otthonos átjárásuk van a kommunikációs szakma legkülönfélébb területei között
    • jártasak a social media világában
    • felsőfokú végzettségűek
    • 3-5 év, részben ügynökségnél töltött munkatapasztalattal rendelkeznek
    • angol vagy német nyelvtudással rendelkeznek

Amit kínálunk:

    • változatos, szerethető, kreativitást igénylő feladatok
    • nyitott csapatmunka
    • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    • nyugodt munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1034 Budapest, San Marco utca 19.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!